OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Zájem o aktivity stanice v Pavlově stoupá

vydra_ricniDíky novým aktivitám a plnohodnotným nápadům se podařilo v záchranné stanici Pavlov chovatelům dravců a mnoha dalších živočichů přilákat nové obdivovatele přírody. Pro tamější zvířecí obyvatele se budují nové domovy, na které kraj Vysočina přispěl částkou 1,5 milionu korun. Největší záchrannou stanici na Vysočině navštívil v závěru prvního květnového týdne Zdeněk Ryšavý, radní kraje Vysočina pro oblast životního prostředí.

Číst dál...

V havlíčkobrodské nemocnici si mohli lidé nechat vyšetřit znaménka

vysetreni_znamenkoTřicet zájemců o vyšetření podezřelých kožních útvarů využilov pondělí nabídky kožní ambulance Nemocnice Havlíčkův Brod pod vedením MUDr. Petry Škurlové a nechaly si překontrolovat v rámci Evropského dne melanomu pigmentová znaménka. Přicházejí stále více mladí lidé a maminky s dětmi, což je dobře!

Číst dál...

Havlíčkův Brod bude restaurovat dalších šest lunetových obrazů

lunetovy_obrazSoubor pětačtyřiceti památkově chráněných lunet získalo město Havlíčkův Brod bezúplatným převodem v roce 2009. Dva cykly (Augustiniánský cyklus a cyklus Ze života sv. Rodiny) půlkruhových obrazů s náboženskými motivy, které jsou ve špatném stavu, pocházejí z bývalého augustiniánského kláštera. Radnice umělecká díla postupně obnovuje.

Číst dál...

REKLAMA