OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Hasiči v Jihlavě – Pístově mají větší zbrojnici

2010-10-06_hasicarnaPistov_ikonaDobrovolní hasiči z Jihlavy - Pístova se konečně dočkali dlouho očekávané přístavby hasičské zbrojnice. Přestižením pásky ji slavnostně otevřeli primátor města Jaroslav Vymazal a náměstek primátora Josef Kodet za přítomnosti pístovských hasičů a veřejnosti.

Číst dál...

Na Jihlavsku přibylo oproti loňskému roku dopravních nehod

dopravni_nehodaV letošním roce šetří policisté na Jihlavsku 330 dopravních nehod. Ve stejném období loňského roku jich bylo 204. V letošním roce při nehodách zemřelo již 10 osob, z toho byly dvě děti. V loňském roce přišlo za stejné období při dopravních nehodách o život pět osob a v roce 2008 devět.

Číst dál...

Za vědou do muzea proudily v Jihlavě davy lidí

za_vedou_do_muzea_ikonkaMuzeum Vysočiny Jihlava a Jihlavská astronomická společnost uspořádali 24. září 2010 pro širokou veřejnost  a děti ZŠ II. stupně vědeckopopulární program „Za vědou do muzea“. Celá akce se konala v rámci celoevropské Noci vědců 2010 a zúčastnilo se jí přes 260 studentů.

Číst dál...

Jihlavská PSJ bude stavět doky ve Vietnamu

psj_stavbaJihlavská stavební společnost PSJ uzavřela kontrakt za sto milionů dolarů na výstavbu doků ve Vietnamu. Informuje o tom středeční vydání deníku E15. „Jde o doky pro opravu lodí, které budeme rozšiřovat. Práce mají začít od července či srpna příštího roku, nyní čekáme na splnění všech podmínek z vietnamské strany,“ řekl deníku ředitel pro export PSJ Jaroslav Jirkovský.

Číst dál...

Chaloupky oslaví Den stromů místo Dne nábytku

den_stromu_chaloupkyStředisko Chaloupky u Kněžic se rozhodli oslavit říjnový Den stromů netradičně. Ten letošní totiž bude patřit nábytku. Pořadatelé si na v neděli 10. října připravili spoustu nábytkářských atrakcí pro dospělé i děti.

Číst dál...

Požár v Jihlavě vyhnal obyvatele domu

Resize_of_PA031956V neděli 3. října 2010 ve 13:40 hod přijalo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru kraje Vysočina hlášení o požáru v bytě na Královském vršku v Jihlavě. K požáru vyjely tři jednotky profesionálních a dobrovolných hasičů.

Číst dál...

REKLAMA