OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Včelař si zapálil včelín

pozar_vcelin_ikonaV neděli 31. října 2010 přijalo po třetí hodině odpoledne Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru kraje Vysočina hlášení o požáru kůlny v obci Čížov na Jihlavsku. K události vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Jihlava společně s jednotkou sboru dobrovolných hasičů ze Stonařova.

Číst dál...

Staňte se první Miss internet FC Vysočina

fc_vysocina_miss_internetKaždý fotbalový klub disponuje řadou sympatických fanynek a výjimkou jistě nebude ani FC Vysočina Jihlava. Rozhodli jsme se proto zorganizovat I. ročník soutěže „Miss internet FC Vysočina“, do které se bude moci přihlásit každá fanynka FC Vysočina od dovršených patnácti let.

Číst dál...

Jihlavská dermatovenerologie se prezentovala ve světě

jihlavska_dermatovenerologieNa začátku října se ve švédském Göteborgu konal 19. kongres EADV (European Academy of Dermatovenereology), největší vzdělávací akce dermatovenerologů z celého světa. Za kraj Vysočina se jej účastnila MUDr. Zuzana Nevoralová, lékařka kožního oddělení Nemocnice Jihlava.

Číst dál...

Při střetu dvou aut u Jihlavy zemřela žena

dopravni_nehodaČtyřicetiletá řidička zemřela při nehodě v pátek ráno na silnici mezi Jihlavou a Havlíčkovým Brodem. Její vůz dostal smyk a srazil se s protijedoucí dodávkou, řekla agentuře Mediafax policejní mluvčí Jana Kroutilová.

Číst dál...

Jugendcamp na Vysočině se vyvedl i díky krátkému návratu do historie

jugendcamp02V rámci spolupráce Vysočiny a Dolního Rakouska fungují mezi oběma partnerskými regiony výměnné pobyty „Jugendcamp“. Letos v létě do Rakouska vycestovali díky těmto pobytům vítězové jazykové olympiády a nyní tři říjnové dny strávili studenti z jedné střední školy stavební z Dolního Rakouska na Vysočině.

Číst dál...

REKLAMA