OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Blíží se podzimní mobilní svoz odpadů na Jihlavsku

kontejnerySlužby města Jihlavy od 4.9.2010 do 13.11.2010 mobilní sběr železa, objemného a nebezpečného odpadu a odpadu ze zeleně. O víkendech v měsících září, říjnu a listopadu se tak po roční pauze opět uskuteční na území Jihlavy pravidelný podzimní svoz velkoobjemových a nebezpečných odpadů.

Číst dál...

Nedostatek parkovacích míst se v centru Jihlavy stanou minulostí

parkovaniV Jihlavě se rozběhla příprava projektu výstavby parkovacího domu na třídě Legionářů za obchodním domem Billa společně s řešením systému parkování v centrální části Jihlavy. Hlavním cílem projektu je zvýšení počtu parkovacích míst v této lokalitě a řešení neutěšeného stavu parkování v této části města.

Číst dál...

Jihlava otevřela novou školku pro 100 dětí

2010-08-30_Demlova34a_002Stovka jihlavských dětí může 1. září přijít do úplně nové školky na Demlově ulici 34a. „Děti jsou rozděleny do čtyř tříd, které doplňují menší učebny, stravování bude probíhat v jídelně s výdejnou, do které se bude strava dovážet,“ uvedl základní údaje nové stavby primátor Jihlavy Jaroslav Vymazal. Nechybí sociální zařízení a zázemí pro personál. Součástí stavby je zahrada s dětským hřištěm.

Číst dál...

Těžce zraněný řidič v nemocnici zemřel

auto_nehodaŠestadvacetiletý řidič osobního vozidla, který havaroval ve čtvrtek na dálnici D1, podlehl v sobotu nemocnici svým zraněním. Vážná dorpavní nehoda kamionu a osobního auta se stala ve čtvrtek 26. srpna krátce před půl dvanáctou se na 112. kilometru dálnice D1 ve směru na Prahu.

Číst dál...

Zdravé město Jihlava má logo

jihlava_zdrave_mestoZdravé město Jihlava má svoje nové logo. Hlavním motivem jsou „smajlíci“. „To, že je Jihlava členem Národní sítě zdravých měst neznamená jen organizování osvětových akcí třeba na téma životního prostředí. Významnou složkou dobrého soužití ve městě je také otevřená komunikace města s občany.

Číst dál...

REKLAMA