OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Jihlava nabídla pomoc lidem po požáru

hasic_01V neděli v odpoledních hodinách došlo k požáru v bytě panelového domu na sídlišti Královský vršek. Požár vzniknul pravděpodobně od elektroinstalace. Po schodišti bylo evakuováno 15 lidí, výšková technika nebyla potřeba. Škoda je odhadnuta na 50 tisíc korun.

Číst dál...

Jihlavské základní a mateřské školy dostanou od města kompostéry

komposterJihlavské mateřské a základních školy chtějí rozšířit výchovu dětí k zodpovědnému nakládání s odpady. K tomu patří i správná likvidace biologicky rozložitelného odpadu, proto zástupci několika školských zařízení pořádali město o dar – kompostéry. Radní této žádosti rádi vyhověli, 50 kompostérů je nyní k dispozici jihlavským školám.

Číst dál...

Kniha hříchů pohlídá termíny

jihlava_namestiMagistrát města Jihlavy připravuje ke spuštění tzv. Knihu hříchů, což je nový elektronický systém hlášení závad na čistotě, zeleni či dopravním značení ve městě. Měsíčně úřad zaznamená a řeší 60 až 100 takových podnětů.

Číst dál...

Převrácený kamion zablokoval ve čtvrtek dálniční přivaděč

SH103145Ve čtvrtek 23. září jel osmadvacetiletý řidič nákladního vozidla Man s návěsem před čtvrtou hodinou odpoledne po silnici první třídy číslo 38 ve směru od Havlíčkova Brodu. Před Jihlavou na sjezdu ze silnice ve směru k ulici Smrčenská se řidič zřejmě vlivem nepřiměřené rychlosti jízdy s nákladním automobilem při projíždění pravotočivé zatáčky převrátil na levý bok.

Číst dál...

REKLAMA