OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Zdravé město Jihlava má logo

jihlava_zdrave_mestoZdravé město Jihlava má svoje nové logo. Hlavním motivem jsou „smajlíci“. „To, že je Jihlava členem Národní sítě zdravých měst neznamená jen organizování osvětových akcí třeba na téma životního prostředí. Významnou složkou dobrého soužití ve městě je také otevřená komunikace města s občany.

Číst dál...

Areál letního kina v parku Heulos v Jihlavě je opět otevřený

park_heulos_jihlavaRozsáhlou proměnou prošel areál letního kina a jeho okolí v jihlavském lesoparku Heulos. „Cílem investice bylo vytvořit klidovou zónu s dětským hřištěm a odpočinkovou zónou pro rodiče s dětmi - s prolézačkami, horolezeckou stěnou, pružinovými houpačkami, pískovištěm a zpevněnou plochou pro jízdu na kolečkových bruslích a kolech,“ popsal jednu z oblastí rozsáhlé akce „Revitalizace části parku Malý Heulos“ primátor Jihlavy Jaroslav Vymazal.

Číst dál...

Pístovští hasiči se dočkají nové přístavby zbrojnice

zborjnice_pistov_1Dobrovolní hasiči z Jihlavy - Pístova se konečně dočkají dlouho očekávané přístavby hasičské zbrojnice. Přístavba zahrnuje nový hlavní vstup, sociální zařízení, příruční sklad pro hasičský materiál a v rámci stavebních prací bude provedena i oprava stávající garáže.

Číst dál...

Hřiště v Antonínově Dole už slouží malým fotbalistům

ant_dul-otevreni_021Tradiční přestřižením pásky a přátelským zápasem přípravek Jihlavy a Humpolce ročníku 2002 dnes bylo otevřeno nové travnaté hřiště v Antonínově Dole u Jihlavy! Na místě původního travnatého hřiště je nyní zejména žákovským týmům FC Vysočina k dispozici perfektní travnatá plocha s automatickým zavlažováním.

Číst dál...

REKLAMA