OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Do Jihlavy přijede Martin na koni, doprovodí ho konšelé

svaty_martin_na_bilem_koniTradiční průvod, v kterém půjdou vlajkonoši, bubeníci, kejklíři, žongléři a plivači ohně, hlavně ale děti v dobových kostýmech a s rekvizitami, vyrazí ve čtvrtek v 17 hodin do ulic Jihlavy. Agentuře Mediafax to sdělil Radek Tulis z tamního magistrátu.

Číst dál...

AKTUÁLNĚ: V Jihlavě byl znovu zvolen primátorem města Jaroslav Vymazal

jaroslav_vymazalJihlavští zastupitelé ve středu opět zasedli, aby zvolili nové vedení města. Na postu primátora se i přes výsledek voleb, kdy v Jihlavě zvítězila ČSSD, žádná změna neudála. Staronovým primátorem města Jihlava byl opět zvolen Jaroslav Vymazal, který tak krajské město Vysočiny povede už druhé funkční období. A to i přes to, že ODS letošní komunální volby nevyhrála.

Číst dál...

Nikdo není dokonalý. Ale Jihlaváci jsou trochu lepší

nikdo_krampolZa které mužstvo NHL hraje V.I. Lenin? Kde leží achilovka? Kolik samohlásek je ve slově krk? Na takové a podobné dotazy odpovídali obyvatelé Jihlavy a Berouna v pořadu televize Prima Nikdo není dokonalý. Poměřování „neznalostí“ obyvatel měst nakonec skončilo lépe pro Jihlavu poměrem správných odpovědí 17:15.

Číst dál...

Na Jihlavsku se slavilo 3x 100 let během jednoho měsíce

narozeniny_100Vedení jihlavské radnice se pravidelně vydává blahopřát jihlavským spoluobčanům, kteří se dožívají sta a více let. Tentokrát primátor Jaroslav Vymazal a náměstkyně primátora Irena Fila Wagnerová navštívili paní Jarmilu Porupkovou, která slaví 101. narozeniny. Gratulanty doprovázela předsedkyně Komise Rady města Jihlavy pro občanské záležitosti Renata Fehérová. Jubilantka od města dostala květiny, pamětní list, dárkový koš a stříbrný odražek.

Číst dál...

REKLAMA