OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

policie_svetloPatnáctiletou dívku chtěl do auta zatáhnout muž s kuklou na hlavě v Lukách nad Jihlavou. O čtvrtečním případu v úterý informovali policisté z Krajského ředitelství Vysočina.

Muž chtěl zatáhnout dívku do auta, ta mu ale naštěstí utekla. K napadení došlo jen kousek od míst, kde neznámý deviant útočil zhruba před půl druhým měsícem. V prosinci loňského roku si tu za oběť vybral teprve šestiletého chlapce. I ten mu ale naštěstí utekl.

"Je to hrozné. Už jsme nechali vyhlásit varování obecním rozhlasem a požádali rodiče, aby si na své děti dávali pozor a poučili je," řekl starosta Luk nad Jihlavou Viktor Wölfl.

Ženy a děti se tu prý už bojí chodit bez doprovodu a velkou pozornost věnují dětem i v místní škole. Třídní učitelé tam dětem vysvětlují, jak se v podobném případě zachovat.

Po neznámém zvrhlíkovi pátrají i policisté. Je totiž dost možné, že jde o téhož muže, který útočil i na dalších místech Vysočiny a jižní Moravy. "Kriminalisté všechny případy analyzují a nelze vyloučit, že se jedná o stejného pachatele," potvrdila mluvčí policistů na Vysočině Dana Čírtková.

zdroj: MEDIAFAX
REKLAMA