OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Na Jihlavsku přibylo oproti loňskému roku dopravních nehod

dopravni_nehodaV letošním roce šetří policisté na Jihlavsku 330 dopravních nehod. Ve stejném období loňského roku jich bylo 204. V letošním roce při nehodách zemřelo již 10 osob, z toho byly dvě děti. V loňském roce přišlo za stejné období při dopravních nehodách o život pět osob a v roce 2008 devět.

Číst dál...

Za vědou do muzea proudily v Jihlavě davy lidí

za_vedou_do_muzea_ikonkaMuzeum Vysočiny Jihlava a Jihlavská astronomická společnost uspořádali 24. září 2010 pro širokou veřejnost  a děti ZŠ II. stupně vědeckopopulární program „Za vědou do muzea“. Celá akce se konala v rámci celoevropské Noci vědců 2010 a zúčastnilo se jí přes 260 studentů.

Číst dál...

Jihlavská PSJ bude stavět doky ve Vietnamu

psj_stavbaJihlavská stavební společnost PSJ uzavřela kontrakt za sto milionů dolarů na výstavbu doků ve Vietnamu. Informuje o tom středeční vydání deníku E15. „Jde o doky pro opravu lodí, které budeme rozšiřovat. Práce mají začít od července či srpna příštího roku, nyní čekáme na splnění všech podmínek z vietnamské strany,“ řekl deníku ředitel pro export PSJ Jaroslav Jirkovský.

Číst dál...

Chaloupky oslaví Den stromů místo Dne nábytku

den_stromu_chaloupkyStředisko Chaloupky u Kněžic se rozhodli oslavit říjnový Den stromů netradičně. Ten letošní totiž bude patřit nábytku. Pořadatelé si na v neděli 10. října připravili spoustu nábytkářských atrakcí pro dospělé i děti.

Číst dál...

Požár v Jihlavě vyhnal obyvatele domu

Resize_of_PA031956V neděli 3. října 2010 ve 13:40 hod přijalo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru kraje Vysočina hlášení o požáru v bytě na Královském vršku v Jihlavě. K požáru vyjely tři jednotky profesionálních a dobrovolných hasičů.

Číst dál...

Jihlava nabídla pomoc lidem po požáru

hasic_01V neděli v odpoledních hodinách došlo k požáru v bytě panelového domu na sídlišti Královský vršek. Požár vzniknul pravděpodobně od elektroinstalace. Po schodišti bylo evakuováno 15 lidí, výšková technika nebyla potřeba. Škoda je odhadnuta na 50 tisíc korun.

Číst dál...

REKLAMA