Další fotbalová klání E.ON Junior Cupu odstartují na stadionu v Bechyni

fotbal 02Již osmý ročník turnajů fotbalistů do deseti let  E.ON Junior Cup se rozběhne tuto neděli od devíti hodin na hřišti v Bechyni. Systémem 5+1 se utkají týmy o vítězství a postup do Velkého finále v Otrokovicích. Hrát se bude opět na bezpečné branky, které společnost E.ON umístila již na desítky sportovišť. Vyhrát zajímavé ceny mohou malí sportovci i v soutěžích jednotlivců.

Číst dál...

Divoká karta poslala z Hluboké do finále E.ON Junior Cupu dva týmy

eon fotbal_hluboka_ikonaZe svátečního turnaje E.ON Junior Cupu v Hluboké nad Vltavou postupují do finále E.ON Junior Cupu hned dva týmy. Jako vítězové se do Otrokovic probojovali hráči Bohemians 1905 a divoká karta poslala do finále i SKP České Budějovice ze stříbrné pozice.  Desetileté fotbalisty na trávník do Hluboké nad Vltavou přijeli podpořit fanděním i jejich vzory. S budějovického Dynama navštívili E.ON Junior Cup Miloš Brezinský, Filip Riedel a Michal Klesla.

Číst dál...

ROZHOVOR: Simona Jandová je na hřišti jako „blesk s copem“

eon cup_jandova_ikonaJiž potřetí si letos zahrála na E.ON Junior Cupu hráčka  Spartaku Trhové Sviny jedenáctiletá Simona Jandová. V minulých ročnících na sebe upozornila svou rychlostí a technikou hry, které mnohdy nestačili ani její chlapečtí spoluhráči. Simona byla letos i na regionálním kole v Hluboké nad Vltavou, kde jsme jí požádali o rozhovor.

Číst dál...

V Milevsku patřil pohár vítězů E.ON Junior Cupu domácím

eon cup_milevskoVítězstvím domácího týmu pokračovalo o víkendu další regionální kolo turnaje desetiletých fotbalistů E.ON Junior Cup. Tentokrát ale regionální kolo nedokončilo všech dvanáct týmů. Jeden z nich museli pořadatelé už v průběhu turnaje vyloučit. Důvodem bylo nasazení staršího hráče, než dovolují pravidla, a falšování jeho registrace. V turnaji, který má svůj slogan „Hrajeme fér. Hrajte s námi!“, byl tak trest jednoznačný.

Číst dál...

E.ON Junior Cup pokračuje tento víkend v Milevsku

fotbal 01Poslední dubnový víkend nabídne hned dvě regionální kola E.ON Junior Cupu. První z obou kol začíná v sobotu v Milevsku a v neděli se pak hraje v Mikulově. Své síly změří na trávnících obou hřišť družstva desetiletých fotbalistů. E.ON Junior Cup se za svou osmiletou existenci stal největším turnajem desetiletých fotbalistů v České republice.

ROZHOVOR: Blondýnka s copem to v Blatné „natřela" klukům

eon fotbalek_nej_hrackaPrávě titul nejlepšího hráče regionálního kola E.ON Junior Cupu v Blatné ukázal, že juniorský fotbal mohou hrát nejen chlapci, ale i děvčata. Titul si odvezla Aneta Pochmanová z ČAFC Praha. Půvabná blondýnka s copem, která o hlavu převyšovala ostatní hráče, ani na okamžik nenechala diváky na pochybách, že titul jí patří oprávněně. Anetu jsme po vyhlášení nejlepší hráčkou vyzpovídali.

Číst dál...

První kolo E.ON Junior Cupu už zná svého vítěze

eon fotbalek_ikonyDvanáct týmů se o víkendu utkalo v prvním regionálním kole E.ON Junior Cupu v Blatné. Do velkého finále po celodenních bojích postupuje jako vítěz tým SK UNION Vršovice. Druhým postupujícím jsou mladí fotbalisté z TJ Mirotice, kteří v turnaji získali „divokou kartu“.

Číst dál...

REKLAMA