fotbal 01Poslední dubnový víkend nabídne hned dvě regionální kola E.ON Junior Cupu. První z obou kol začíná v sobotu v Milevsku a v neděli se pak hraje v Mikulově. Své síly změří na trávnících obou hřišť družstva desetiletých fotbalistů. E.ON Junior Cup se za svou osmiletou existenci stal největším turnajem desetiletých fotbalistů v České republice.

Novinek letošních turnajů E.ON Junior Cupu je hned několik. V letošním ročníku se hraje systémem 5+1 na dvou mini hřištích na bezpečné branky 5x2m. Stejné branky se díky podpoře energetické společnosti E.ON objevily v minulých letech také na řadě hřišť v České republice. Další novinkou je také bílá karta Fair Play. Diváci, kteří navštíví E.ON Junior Cup, tak mohou prostřednictvím bílé karty hlasovat pro nejférovějšího hráče turnaje. Své hlasy v soutěži (s dvojnásobnou váhou) mají i samotní rozhodčí. Hráč, který bude vyhodnocen v Milevsku a v neděli pak v Mikulově jako nejférovější, vyhraje 4 vstupenky (pro svou rodinu) na zápas české fotbalové reprezentace. Jako alternativní výhru si bude moci vybrat vycházkovou soupravu značky Puma a kopačky. Ze všech hlasujících bude vylosován jeden, jemuž bude na týden zapůjčen elektromobil Smart Ed.

REKLAMA

PODÍVEJTE SE NA VIDEO Z MINULÉHO VÍKENDU, KDY SE HRÁLO V BLATNÉ:

Turnaje mladých fotbalistů na obou hřištích doplní také E.ON Rodinný fotbálek, který zapojí do fotbalové hry i přihlížející diváky bez ohledu na věk. E.ON Rodinný fotbálek je v první řadě zábava pro celou rodinu, a to i pro širší rodinu, jako jsou všichni rodinní příslušníci, se kterými jste schopni vytvořit fotbalový tým. Na hřišti se tak mohou objevit klidně bratranci a sestřenice, dědové, babičky, tety a další členové rodiny. I když se bude bojovat o vítězství, půjde především o to, užít si příjemné chvilky se svými blízkými.

Letošní E.ON Rodinný fotbálek nabídne řadu zajímavostí pro diváky v rámci doprovodného programu turnajů. Těmi je nejen účast známých osobností, ale také představení zajímavých technických novinek ze světa úspor energie. Na turnajích E.ON Rodinného fotbálku si tak návštěvníci vyzkouší například jízdu elektromobily, seznámí se s automobily na zemní plyn a chybět nebude ani řada soutěží o zajímavé ceny pro diváky fotbalových turnajů.


Vysočina plná novinek a aktuálních informací

Úspory energie sledujte na EnergyTV

Praha a okolí plné novinek a aktuálních informací