Tradiční "Kuličkiáda" se uskuteční v neděli

kulickyTradiční "Kuličkiáda" se uskuteční v neděli 29. dubna od 14:14 hodin na hřišti u jezu (pravý břeh řeky Otavy) v Katovicích.  Akci tentokráte s názvem: " HURÁ, KULIČKY JSOU TADY!" připravilo pro malé i velké místní sdružení BEZ.

Číst dál...

E.ON Junior Cup startuje již osmou sezónu a potřetí i s Rodinným fotbálkem

eon fotbalekDesítky turnajů, program pro celou rodinu a zajímavé soutěže pro milovníky fotbalu, to vše nabízí  E.ON Rodinný fotbálek. E.ON Rodinný fotbálek je v první řadě zábava pro celou rodinu, a to i pro širší rodinu, jako jsou všichni rodinní příslušníci, se kterými jste schopni vytvořit fotbalový tým. Na hřišti se tak mohou objevit klidně bratranci a sestřenice, dědové, babičky, tety a další členové rodiny. I když se bude bojovat o vítězství, půjde především o to, užít si příjemné chvilky se svými blízkými. Pokud zavítáte do areálu E.ON Rodinného fotbálku, skvělé zábavě neuniknete. Uvidíte, že vás to pohltí a budete si chtít zahrát.

Číst dál...

Český snowkiter mistrem světa v kategorii mountain race

kiteboarding medaile_ikonaOd 7. do 15. ledna 2012 probíhaly ve francouzském Col du Lautaret závody Snowkite Masters, které byly pro tento rok zároveň mistrovstvím světa ve snowkitingu, tedy sportu, ve kterém se jezdci za pomoci tažného draka vozí na snowboardu nebo lyžích. Český team slavil obrovský úspěch, rideři teamu KITEBOARDING.CZ se v silné mezinárodní konkurenci neztratili a jejich výkony zamávaly s konečným pořadím. Lukáš Vogeltanz, Míra Hořejší a Veronika Holubová si přivezli dohromady tři medaile - dvě bronzové a jednu zlatou. 

Číst dál...

Fotbalista Řepka posílí Dynamo České Budějovice

repka ikonaFotbalový klub Dynamo České Budějovice získal do svých řad významnou posilu. Aktuálně třináctý celek tabulky Gambrinus ligy posílí bývalý obránce Fiorentiny nebo West Hamu United Tomáš Řepka, který v zimě skončil své působení v pražské Spartě, informovali o tom v pondělí zástupci jihočeského klubu.

Číst dál...

Gymnastky se zúčastnily Mikulášského poháru v Táboře

gymnastky tabor_ikonaV sobotu 3.12.2011 se uskutečnil v tělocvičně táborského gymnasia ,, Mikulášský pohár“ ve sportovní gymnastice. Hojná účast čítala 89 děvčat z různých měst našeho státu, jako jsou např. Rosice, Doksy, Praha, ale i mnohá další. Závodilo se v 5 kategoriích od přípravky až po juniorky – ženy. 

Číst dál...

Viktoria Žižkov zajíždí v záchranářském souboji na hřiště Českých Budějovic

 fotbal 03K velké bitvě o setrvání v nejvyšší soutěži se před nedělním zápasem 14. kola Gambrinus ligy schyluje na jihu Čech. Dynamo České Budějovice na svém stadionu od 15 hodin přivítá Viktorii Žižkov, půjde o souboj 14. a 15. celku tabulky. Jihočeši mají proti svému soupeři doma bilanci šesti výher, tří remíz a dvou porážek. Poslední souboj na Střeleckém ostrově se odehrál 2. listopadu 2008, Jihočeši v něm prohrávali již 0:2, přesto nakonec slavili výhru 3:2. Oběma týmům se však na podzim nedaří, kouč Dynama František Cipro proto neočekává lehké utkání.

Číst dál...

REKLAMA