demo derby_pozvanka_ikonaČeskobudějovické Výstaviště bude 7.4.2012 od 14:00 po čtvrté hostit závod v demoličním derby, automobilových destrukčních závodů. V areálu VCB bude připravena 200m dlouhá šotolinová trať. Startovat bude přes 30 závodních speciálů. Mezi nimi se objeví například Mercedes 124, BMW E30, Ford Mondeo, nebo Mazda 323.

Závod bude rozdělen do několika rozjížděk a finálové jízdy. Zvítězí poslední pojízdné auto. Komentovat závod bude DJ Basslicker a živě vystoupí zpěvačka Leona Gogolicyn. V rámci závodu je pořádaný i tuning sraz, tak budou moci diváci vidět jak autovraky, tak to nejhezčí co na silnicích jezdí.

REKLAMA

demo derby_pozvanka_07042012

Sedmého dubna oslavíme i sté zdemolované auto na závodech CZECH Demolition Derby. Na první pohled se může demoliční derby zdát ,jako závod pro nevybouřené mladíky, kteří  chtějí jen něco zničit. Demoliční derby není však o ničení. Máte možnost zažít pocit profesionálního závodníka a hlavně získáte zkušenosti s ovládáním auta v extrémních podmínkách, které můžete zúročit na běžných silnicích.  

Nejen, že se snažíme „čistit“ české silnice od starších aut, ale spolupracujeme i s Českou televizí při natáčení Černých ovcí na silnicích a Českým sdružením obětí dopravních nehod.

Vstup pro dospělé je 90Kč, pro děti do 12cti let 50Kč.


Praha a okolí plné novinek a aktuálních informací

Vysočina plná novinek a aktuálních informací

Facebook i-Vysočina.cz

REKLAMA