VIDEO: Cyklistická akce roku startuje už tento týden

biker_01Bike Vysocina bude letos plná hvězd i zábavy. Závod světového poháru, maraton pro veřejnost, večerní koncerty, bohatý program pro děti a mnoho dalšího vás čeká 12. - 14.srpna v Novém Městě na Moravě. Jako pozvánku jsme pro vás připravili přehled toho nejdůležitějšího, co se na Vysočině chystá.

Číst dál...

Expedice "Wild Choice" vyráží zdolat osmitisícovou horu Nanga Parbat

expedice_wild_choice_6Ostřílený tandem Marek Holeček a Zdeněk Hrubý vyráží na svůj prvovýstup na osmitisícový Nanga Parbat do pákistánského Himálaje. Za cíl expedice si ostřílení horolezci dali splnění svého dětského snu, a to zdolat „Nangu“. Expedice "Wild Choice" odlétá již 9. července, její plánovaný návrat je chystán na 11. září letošního roku.

Číst dál...

VIDEO: Týmy z kolébky amerického fotbalu poměřily síly s hráči Prague Lions

prague_lions_a_univerzityAmerický fotbal na světové úrovni zažila minulý týden Praha. Do Čech na pozvání od týmu Prague Lions  přiletěly dva univerzitní týmy z Ameriky – Trojans z Taylor University v Indianě a Roses  z Rose-Hulman Institue of Technology také v Indianě, aby si na společných trénincích předaly své zkušenosti. PŘINÁŠÍME VÁM EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR S HEADCHOACHEM PRAGUE LIONS MARTINEM KOCIÁNEM NEJEN O NÁVŠTĚVĚ UNIVERZITNÍCH TÝMŮ, ALE I O AMERICKÉM FOTBALU V ČECHÁCH A V NEPOSLEDNÍ ŘADĚ TRENÉR KOCIÁN PROZRADIL ZAJÍMAVOSTI O TÝMU PRAGUE LIONS, KTERÝ MÁ JAKO PRVNÍ TÝM AMERICKÉHO FOTBALU U NÁS UŽ DVACETILETOU HISTORII!

Číst dál...

REKLAMA