biker_01Bike Vysocina bude letos plná hvězd i zábavy. Závod světového poháru, maraton pro veřejnost, večerní koncerty, bohatý program pro děti a mnoho dalšího vás čeká 12. - 14.srpna v Novém Městě na Moravě. Jako pozvánku jsme pro vás připravili přehled toho nejdůležitějšího, co se na Vysočině chystá.

Vrcholem Bike Vysočina je rozhodně nedělní závod světového poháru, který se do Česka vrací po 14 letech. Těšit se můžete na souboj největších hvězd MTB. Jaroslav Kulhavý zde přitom může vybojovat celkové vítězství světového poháru!

Co na závodníky čeká, si můžete prohlédnout v tomto videuMaraton startuje v sobotu 13. srpna. Připravený jsou 40km a 80km trasy, které Vás provedou nejkrásnějšími kouty Českomoravské vrchoviny. Registrovat se můžete ještě na místě v den závodu!

V pátek i sobotu se můžete těšit na večerní koncerty - přímo v areálu to rozjedou Support Lesbiens a další kvalitní kapely.
http://www.mtbworldcup.cz/item/nejen-bikeri-ale-i-zavody-deti-trial-a-koncerty/category/news
Na děti čeká bohatý víkendový program - připraven bude dětský závod, dovednostní dráha, skákací hrad i řada zábavných vystoupeni a atrakcí.

Vstupenky na závod světového poháru a doprovodný program si můžete objednat také online.

Kompletní program Bike Vysočina naleznete zde
REKLAMA