OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Při nedělní opilecké jízdě po Velkém Meziříčí se naštěstí nikdo nezranil.

 

REKLAMA

Policisté z dopravního inspektorátu ve Žďáru nad Sázavou vyjížděli v neděli 31. května krátce před šestou hodinou ranní vyšetřovat okolnosti dopravní nehody, která se stala na silnici II/392 ve Velkém Meziříčí.

Osmadvacetiletý řidič s osobním vozidlem značky Volkswagen Touareg jel po ulici Františkov. Při projíždění levotočivé zatáčky nepřizpůsobil rychlost jízdy zejména svým schopnostem a vjel vpravo na vyvýšený chodník, po kterém pokračoval dál. Následně pravou přední části vozidla vpravo mimo vozovku narazil do betonové patky dřevěného sloupu telefonního vedení. Poté sjel zpět na komunikaci a zastavil u okraje vozovky u domu.

Při nehodě nebyl nikdo zraněn. Policisté provedli u řidiče dechovou zkoušku s pozitivním výsledkem – 3,81 promile alkoholu. Dechové zkoušce se podrobil také spolujezdec, kterému přístroj ukázal hodnotu 1,86 promile alkoholu. Řidič i spolujezdec se po provedeném poučení podrobili lékařskému vyšetření spojenému s dvojitým odběrem krve v Nemocnici svaté Zdislavy. Řidiči policisté na místě zadrželi řidičský průkaz a zakázali mu další jízdu. Při nehodě vznikla hmotná škoda ve výši 67 tisíc korun.


Vysočina plná novinek a aktuálních informací

Úspory energie sledujte na EnergyTV

REKLAMA