OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Na pivních slavnostech v Chotěboři ochutnáte i pivní zmrzlinu

1Již sedmý druh chotěbořského piva a pivní zmrzlina. To budou dvě velká lákadla třetích pivovarských slavností, které se odehrají v sobotu 20. srpna od 14 hodin na náměstí T. G. Masaryka v Chotěboři. Největším hudebním tahákem bude legendární kapela Blue Effect s Radimem Hladíkem. Vstup bude jako při předchozích dvou povedených ročnících zdarma.

Číst dál...

VIDEO: Koňská záchranka v Kochánově se stará o nemocné a týrané koně

konska_zachytkaUnikátní záchrannou stanici pro koně vybudovala parta nadšenců v Kochánově. Už půl roku se tady milovníci koní snaží vytvořit zázemí pro týrané, zraněné a nemocné koně a dopřát jim lepší a kvalitnější budoucnost. Záchranná koňská stanice je jedinou svého druhu v České republice. PODÍVEJTE SE NA REPORTÁŽ O PRVNÍ ZÁCHRANNÉ STANICI PRO KONĚ!

 

 

 

Číst dál...

Prožijte noc s netopýry na hradě Lipnice

netopyr_rezavyV sobotu 13. srpna 2011 se od 20 hodin poprvé uskuteční Netopýří noc na hradě Lipnice. Akce organizovaná sdružením Zelené srdce ve spolupráci s Českou společností pro ochranu netopýrů (ČESON) a Národním památkovým ústavem – správou hradu Lipnice je určená dětem i dospělým a seznamuje hravou formou se životem, výzkumem a ochranou netopýrů.

Číst dál...

V Havlíčkově Bordě hořel byt

plamenyPět jednotek hasičů v sobotu odpoledne likvidovalo požár bytu v panelovém domě na Smetanově náměstí v Havlíčkově Brodě. Při požáru nebyl nikdo zraněn. Plameny za sebou zanechaly majetkovou škodu v předběžné výši 500.000 Kč. Hasiči svým zásahem uchránili hodnoty ve výši 10.000.000 Kč.

Číst dál...

Letní žurnalistická škola už po sedmé míří do Havlíčkova Brodu

studentkaSedmý ročník Letní žurnalistické školy Karla Havlíčka Borovského 2011, která se uskuteční od 14. do 21. srpna, se zaměří především na téma Polské žurnalistiky v posledních desetiletích a česko-polským vztahům, nadále se ale bude hovořit o tématech souvisejících se středoevropským prostorem.

Číst dál...

REKLAMA