OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

První pacientky dostaly v Brodě speciální oční čočku

nemocnice operaceOční oddělení Nemocnice Havlíčkův Brod jako první v ČR implantovalo pacientce trifokální čočku. Nemocnice byla zařazená do skupiny 30 VIP center v Evropě /nemocnice v HB je jediná v ČR/, která mají možnost jako první implantovat tzv. trifokální čočku. Na rozdíl od stávajících multifokálních čoček, které korigují jenom vidění na čtení a dálku, tato nová IOL pacientovi vylepšuje vidění i na střední vzdálenost a pacientovi přináší komfort a řadu výhod.

Číst dál...

Za nekalé praktiky bývalého vedení Lipnice nad Sázavou obvinili kriminalisté dva muže

pouta 03V případu podezření z neprůhledného hospodaření bývalého vedení obce Lipnice nad Sázavou padla v uplynulém týdnu první dvě obvinění. Kriminalisté z odboru hospodářské kriminality Krajského ředitelství policie kraje Vysočina zahájili trestní stíhání a sdělili obvinění dvěma mužům z Havlíčkobrodska, a to z několika trestných činů, přečinů a zločinů. 

Číst dál...

V Havlíčkově Brodě je nově otevřena nutriční poradna pro onkologické pacienty

nemocnice havlickuv_brodOd 1. září je každé úterý je v době od 8 do 9 hod.  na onkologickém oddělení  nově otevřena nutriční poradna pro onkologické pacienty. Problematika stravování je u onkologických pacientů jednou ze složek vedoucích k lepšímu léčebnému výsledku. Téměř u poloviny nemocných je již při zjištění nádorového onemocnění přítomna ztráta hmotnosti a zhoršený výživový, neboli nutriční stav.

Číst dál...

Ředitel KAŇKOVSKÝ z havlíčkobrodské nemocnice KONČÍ!

kankovsky vit nemocnice hb ikonaŘeditel Nemocnice Havlíčkův Brod p.o. MUDr. Vít Kaňkovský požádal v těchto dnech Radu Kraje  Vysočina o uvolnění z postu ředitele k datu 31.12.2011. V nejbližší době po ukončení práce ředitele nemocnice se chce MUDr.Vít Kaňkovský vrátit naplno k práci lékaře ortopedicko-traumatologického oddělení havlíčkobrodské nemocnice. KAŇKOVSKÝ TO OZNÁMIL V TISKOVÉ ZPRÁVĚ, KTEROU DNES MLUVČÍ NEMOCNICE ROZESLALA MÉDIÍM.

Číst dál...

REKLAMA