Cyklokrosovou reprezentaci čeká v Táboře první soustředění v nové sezoně

cyklokros_tabor_ikonaCyklokrosovou reprezentaci čeká v příštím týdnu první soustředění, které se uskuteční v Táboře, a povede jej nový reprezentační kouč Stanislav Bambula. Soustředění začíná v pondělí 6. září ve dvanáct hodin a bude trvat do čtvrtka.

Číst dál...

Zlatá podkova zná své letošní vítěze

dostihy_01Vítězkou soutěže Zlatá podkova se už po šesté stala Radka Dvořáková z jezdeckého klubu Cavalier Rynárec na Vysočině. Tím vyrovnala rekord jezdce Závorky v počtu vítězství v této soutěži. Hřebeci Damon 2, na kterém soutěžila, byl nakladatelstvím ProfiPress také udělen titul Zlatý kůň Zlaté podkovy.

Číst dál...

Rally Vysočina má i přes letní parno 107 přihlášených

rallyVelmi pestré závodní pole slibuje startovní listina letošního ročníku Rally Vysočina, která odstartuje v sobotu 17. července 2010 v jihočeském Kunžaku. Ani prázdninový termín nedokázal srazit počet přihlášených na letošní Rally Vysočina pod stovku. Přihlášeni jsou i všichni favorité letošního šampionátu jednodenních soutěží včetně tří pilotů s vozy WRC. Uvidíme Škodu Octavia WRC dravého Jana Štěpánka a dva vozy Škoda Fabia WRC s Milanem Pantálkem a slovenským matadorem Igorem Drotárem za volanty. Těšit se můžeme i na Peugeot 207 S2000 s předloňským sprintovým šampiónem Josefem Petákem, Škodu Fabia S2000 Romana Odložilíka a exotickou Toyotu Corollu S2000 Karla Macka.

Číst dál...

REKLAMA