cyklista_stinMezinárodní exhibiční cyklistický závod Pražské schody se ve středu už poosmnácté uskuteční v ulicích Malé Strany, od prvního ročníku je partnerem závodu Česká spořitelna.

Start závodu, v němž cyklisté sjedou 189 zámeckých schodů, je tradičně v Nerudově ulici. V minulosti byla na startu celá řada slavných borců. První ročník ovládl italský mistr světa v cyklokrosu Daniele Pontoni, třikrát v Praze triumfoval mistr světa a olympijský vítěz Miguel Martinez z Francie.

I letos se na startu objeví loňský vítěz, mistr Evropy a Cyklistické Pražské schody oslaví se ve středu osmnáct let konání

PRAHA (MEDIAFAX) - Mezinárodní exhibiční cyklistický závod Pražské schody se ve středu už poosmnácté uskuteční v ulicích Malé Strany, od prvního ročníku je partnerem závodu Česká spořitelna.

I letos se na startu objeví loňský vítěz, mistr Evropy a vicemistr světa, nejlepší český biker Jaroslav Kulhavý, který minulý víkend vyhrál v Anglii závod Světového poháru MTB.

Program začne v 16.30 slavnostním zahájením. Hlavní závod odstartuje v 18 hodin a pojede se tradičně na hodinu a jedno kolo.vicemistr světa, nejlepší český biker Jaroslav Kulhavý, který minulý víkend vyhrál v Anglii závod Světového poháru MTB.

Program začne v 16.30 slavnostním zahájením. Hlavní závod odstartuje v 18 hodin a pojede se tradičně na hodinu a jedno kolo.

zdroj: MEDIAFAX