OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Středoškoláci zkoumali biodiverzitu

TZ_STREDOSKOLACI_ZKOUMALI_BIODIVERZITU_01Sedmý ročník středoškolské soutěže Ekologická olympiáda zavítal ve dnech 13. – 15. října na Humpolecko do okolí obce Kaliště. Celkem 36 soutěžících rozdělených do 12 týmů ze sedmi různých škol kraje Vysočina, ale i Jihomoravského kraje prověřilo své biologické znalosti.

Číst dál...

VIDEO: V Rynárci shořel stoh, škoda se vyšplhala téměř k milionu korun

pozar_stohu_rynarec_1_V pondělí krátce po šesté hodině večerní přijali hasiči oznámení o požáru stohu v Rynárci na Pelhřimovsku. Na místo okamžitě vyjeli tři hasičské jednotky. Když hasiči přijížděli na místo, viděli, že stoh o velikosti 92x20 metrů je už z větší části v plamenech. Z hořícího stohu se jednotkám podařilo ještě zachránit několik balíků slámy. PŘINÁŠÍME VÁM EXKLUZIVNÍ VIDEO PŘÍMO Z MÍSTA POŽÁRU!

Číst dál...

VIDEO: Kapela Bazar oslavila 25 let

03-starybazar_Velkolepý hudební zážitek pro publikum pelhřimovského kulturního domu Máj připravilo Kulturní zařízení města Pelhřimova společně s Josefem Rodem a Vladimírem Ježkem, když uplynulý pátek uspořádali večer věnovaný 25. výročí založení rockové skupiny Bazar. PODÍVEJTE SE NA VIDEO Z PÁTEČNÍHO KONCERTU UVNITŘ ČLÁNKU!

Číst dál...

Pelhřimovské rekordy ohromily Německo

PODKOVA_v_zubech_Kus pelhřimovského Muzea rekordů a kuriozit se o uplynulém víkendu přestěhovalo do německého města Dachau. Na tradičním festivalu rekordů v názvem Impossibillity Challenger se zde Agentura Dobrý den představila se svou výstavou velkoformátových fotografií z festivalu Pelhřimov - město rekordů a dalších rekordmansky zaměřených akcí.

Číst dál...

Seniorklub oslavil Mezinárodní den seniorů

mezinarodni_den_senioru-01Mezinárodní den seniorů je vyhlášen na 1. října, ovšem Seniorklub Hodiny H jej oslavil již 30. 9. v Centru lidských zdrojů na Hrnčířské 111 v Pelhřimově. A jak se slavilo? Degustací vína s výborným servisem a výkladem, o který se postarala Vinotéka U zlaté rybky z Pelhřimova.

Číst dál...

REKLAMA