OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

S kolem kolem Humpolce

S kolem kolem Humpolce, to je název již tradiční akce, kterou v sobotu 15. června pořádá Městské kulturní a informační středisko Humpolec.

Číst dál...

Spolu umíme víc: Ambicí nového coworku v Humpolci je spojovat a podporovat podnikatele, firmy, sociální podniky, školy i veřejnost

Sdílené kanceláře, zasedací místnost pro konání porad nebo konferencí, nabídka školení i rozvojových seminářů nebo kavárna s vynikající kávou a posezením pro obchodní partnery nebo kolemjdoucí. To vše v první fázi nabízí nové coworkingové centrum COWORK:S, které bylo v úterý 14. května otevřeno v humpolecké Hradské ulici v místě bývalé prodejny firmy Profil Nábytek. A právě v kavárně našly práci již čtyři ženy, které dosud byly vzhledem ke svému zdravotnímu hendikepu dlouhodobě v evidenci úřadu práce.

Číst dál...

Krádež nafty na Pelhřimovsku

Pelhřimovští policisté pátrají po pachateli, který z areálu firmy v obci Libkova Voda odcizil ze zemědělských strojů naftu. K činu došlo v době od čtvrté hodiny odpoledne pátku 10. května do sedmé hodiny ráno pondělí 13. května. Pachatel poškodil zámek u nádrže zaparkovaného traktoru, ze kterého odčerpal a odcizil kolem sto dvaceti litrů nafty. Dalších osmdesát litrů odcizil u vysokozdvižného vozíku. Celková škoda byla předběžně vyčíslena na částku kolem osmi tisíc korun. Policisté na místě provedli ohledání, šetření a zadokumentování. Případ prověřují pro podezření ze spáchání trestného činu krádeže a po pachateli pátrají. Za takovou trestnou činnost mu hrozí až dvouletý trest odnětí svobody.

 

Počátky zvou na Den přírody

Počátky zvou v sobotu 18. května od 9 hodin do Valchovské aleje na Den přírody. Návštěvníci se mohou těšit na bohatý program pro malé i velké - nebude chybět horolezecká stěna, ukázky včelařství a lesnictví nebo práce řezbáře s motorovou pilou.

Číst dál...

Prostějov zazářil v celorepublikovém výzkumu Město pro byznys 2018

Prostějov se výborně podnikatelsky rozvíjí, což mu zajistilo vítězství v celorepublikovém srovnání výsledků výzkumu Město pro byznys. Na finálových stupních vítězů ho následují stříbrný Humpolec a bronzové Brno. Výzkum již jedenáctým rokem hodnotí podnikatelské prostředí a přístup veřejné správy ve všech obcích s rozšířenou působností v České republice.

Číst dál...

REKLAMA