OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Tvořivé Velikonoce s domovem Jeřabina

V malém, ale útulném krámku, který obvykle slouží jako místo setkávání se uskutečnilo jedinečné "velikonoční tvoření". Tato akce spojuje klienty Domova Jeřabina s obyvateli Pelhřimova a okolí v prostředí plném uměleckého vyjádření a radosti.

Číst dál...

Pelhřimovská nemocnice inspiruje lékařské naděje

V úterý 19. března Pelhřimovská nemocnice vrhla světlo na budoucnost medicíny tím, že přivítala na svém Dni otevřených dveří houf nadšených studentů z gymnázií Pelhřimova, Humpolce a Pacova. V rámci tradice započaté v roce 2010 se téměř 90 mladých studentů vydalo na objevnou cestu za poznáním každodenního ruchu zdravotnického zařízení.

Číst dál...

Šachový dýchánek v Pelhřimovském krámku Spolu

Domov pro seniory Onšov je místem, kde se starší generace může cítit jako doma, obklopena pozorným personálem. Mezi obyvateli tohoto domova je vášnivý šachista pan Hejtman, a protože v domově nemá spoluhráče, milý personál našel způsob, jak si může pan Hejtman zahrát.

Číst dál...

Velikonoční vyrábění v Onšově

Domov pro seniory Onšov se proměnil v dílnu plnou jarního tvoření a přátelského rozruchu. Díky spolupráci s dobrovolnými hasiči se seniorům naskytla příležitost zapojit se do velikonočního vyrábění, což přineslo radost nejen jim, ale i všem zapojeným dobrovolníkům.

Číst dál...

Mozkožrout ovládl scénu

Pionýrská skupina Kamarád, oddíl moderních deskových her, uspořádala turnaj ve hře Mozkožrout v Pelhřimově v klubovně Hodiny H. Turnaj hráčům přinesl opravdu napínavé zážitky. Počáteční kola, kde si hráči v rámci skupin zahráli každý s každým, ukázala nejen vysokou úroveň strategického myšlení účastníků, ale i vyrovnanost jejich dovedností.

Číst dál...

První nosící sraz v kavárně Čistá duše

V Humpolci v kavárně Čistá duše se v pondělí 19. února konala jedinečná událost, která přitáhla pozornost mnoha maminek z celého humpolecka. Kavárna Čistá duše otevřela své dveře prvnímu nosícímu srazu.

Číst dál...

Valentýnský den plný radosti

Ve středu 14. února se v útulném prostředí krámku "Spolu" sešli klienti Domova Jeřabina Pelhřimov, aby společně oslavili svátek zamilovaných - Valentýna.

Číst dál...

Polévkové pondělky v krámku "SPOLU"

V srdci Pelhřimova, na Masarykově náměstí, kde nedávno otevřelo své dveře nové komunitní centrum "Spolu", se odehrává něco výjimečného. Každé únorové pondělí zde zavoní polévka, a to díky klientům Domova Jeřabina, kteří se rozhodli připravit a nabídnout tento teplý pokrm zdarma nebo za dobrovolný příspěvek.

Číst dál...

REKLAMA