OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Tradice a rozmanitost vánočních výrobků

Keramické výrobky, které mohou být pěkným dárkem pod stromeček, nabízí rukodělná dílna FOKUSU Vysočina na své prodejní každoroční vánoční výstavě v Pelhřimově. Populární jsou betlémy, keramické čtyřlístky, nebo třeba dekorativní obaly na květináč s vánočním motivem.

Číst dál...

Trénink s olympionikem na ZŠ Rynárec

Již od roku 2015 se ZŠ Rynárec účastní sportovního projektu Olympijský víceboj. Ten je určen základním školám a odpovídajícím třídám víceletých gymnázií, které se pak zapojují přímo v hodinách tělesné výchovy. Snažení školákům přineslo velmi brzy sladké plody.

Číst dál...

Recovery klub má i obývák

V Pelhřimově je nyní k dispozici Recovery klub, jedinečný neziskový komunitní prostor, který je otevřený pro všechny, bez ohledu na jejich zájmy nebo potřeby.

Číst dál...

Osvětová kampaň o duševním zdraví v Pelhřimově

Městské sady v Pelhřimově byly oživeny zajímavým programem. Osvětová multižánrová kampaň o duševním zdraví a o lidech se zkušeností s duševním onemocněním zavítala do Pelhřimova. Na workshopech s tématem 'Duše v bezpečí' se návštěvníci mohli dozvědět mnoho rad od odborníků.

Číst dál...

Kavárna Čistá duše i v Humpolci

Kavárna Čistá duše v Humpolci je nejmladší částí gastroprovozu Čistá duše. Otevření kavárny v Humpolci společností FOVY, která je sociálním podnikem, ukazuje na důležitost sociálního podnikání v dnešním světě a jeho roli ve společnosti.

Číst dál...

Želivská základní škola je v programu v Erasmus+

Základní škola v Želivě získala grand na krátkodobé projekty pro mobilitu žáků a zaměstnanců ve školním vzdělávání v programu Erasmus+. V rámci projektu, které jsou spolufinancované EU vycestuje do zahraničí 45 žáků ze zdejší školy.

Číst dál...

REKLAMA