OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Vysočina veze ze Slovácka jednu výhru

fc_vysocinaFotbalisté FC Vysočina vyrazili na umělou trávu do Kunovic, kde sehráli přípravný dvojzápas proti 1.FC Slovácko. Domácí prvoligový celek si před nedělním odletem na herní soustředění do Turecka připsal jednu výhru.

Číst dál...

Góly přinesl až hektický závěr

fotbalFotbalisté FC Vysočina se po dlouhé třízápasové pauze dočkali vstřelené branky, ovšem proti FC Písek, pátému celku ČFL, dospěli jen k remíze 2:2 (0:0). Za slunečného, ale mrazivého počasí, padaly na humpolecké umělce góly až v závěrečné hektické desetiminutovce. Tu orámovaly dvě písecké trefy z rohového kopu a jihlavské zásahy v podání Robina Demetera a Jana Halamy.

Číst dál...

Jan Šilinger stvrdil přestup do FC Vysočina

silinger_prestupZnojemský levý bek či záložník Jan Šilinger (nar. 27.5.1988) se na třiapůl roku upsal do služeb FC Vysočina! Tento mladík byl jedním z hitů aktuálního zimního přestupového období, neboť vedení jihomoravského klubu v médiích potvrdilo zájem Sparty Praha, Brna, Plzně, Hradce Králové či Dukly Praha a též čtyř slovenských klubů na čele se Slovanem Bratislava a Žilinou.

Číst dál...

Vysočina dostala na závěr soustředění facku

fotbal_01Jihlavský tým dnes odpoledne zakončil náročné kondiční soustředění přípravným duelem proti Arsenalu Česká Lípa. Jedenáctý celek ČFL uštědřil ambicióznímu druholigovému týmu těžkou facku v podobě výrazné prohry 0:4 (0:2). FC Vysočina obdržel tři góly z rohů v rozmezí 43. až 46. minuty a zcela propadl střelecky. Vrzáčkův tým bude mít šanci na reparát v sobotu 29. ledna, kdy v Humpolci od 13.00 hodin hostí další tým ČFL Písek.

Číst dál...

Třebíč v létě ovládne Mistrovství Evropy v baseballu

baseballTřebíč bude letos hostit zajímavý sportovní podnik. Na novém stadionu v ulici Na Hvězdě proběhne Mistrovství Evropy kadetů v baseballu. V pátek byla uzavřena smlouva o pořadatelství. Za klub Třebíč Nuclears podepsal smlouvu předseda Jan Urbánek, za Českou baseballovou asociaci předseda Petr Ditrich.

Číst dál...

Sobotní hokejové derby budou provádět policejní manévry

policie_zasahovaPolicisté připravili v souvislosti s konáním hokejového utkání v sobotu 22. ledna bezpečnostní opatření. V minulosti již docházelo před nebo po skončení utkání mezi fanoušky obou celků k slovnímu i fyzickému napadání a dále k narušování veřejného pořádku přímo při utkání na stadionu.

Číst dál...

REKLAMA