OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Urban: V Třinci musíme bojovat o body!

fotbal_06Po dvou těžkých a fotbalově zdařilých domácích zápasech, které FC Vysočina přinesly „jen“ 4 body, čeká svěřence trenéra Luboše Urbana další velice náročný výjezd ven. V sobotu 9. října se již od 10.15 hodin představí na půdě FK Fotbal Třinec.

Číst dál...

S autokrosovými mistry uzavře sezónu Holanďan Glenn van Rosmalen

autokros_humpolecŠpičkoví domácí (a tím pádem i evropští) autokrosaři se rozloučí se sezónou znovu v Humpolci. V sobotu 9. října 2010 se zde už poosmadvacáté uskuteční volný závěrečný závod roku Bernard Cup – Setkání mistrů. Sobotní program na trati Pod Vilémovským lomem začne tréninkovými jízdami v 8.40 hodin, po celodenní sérii rozjížděk je finále na programu v 15.30 hodin.

Číst dál...

Představujeme domácího soupeře – FK Viktoria Žižkov

fotbal_01Rozlosování každého fotbalového ročníku vždy jednou přinese sérii dvou domácích zápasů v řadě. FC Vysočina se nyní nachází uprostřed této série. Po výhře nad Kladnem bude chtít tento pátek 1. října od 18.00 hodin své vítězství zopakovat. Soupeřem jihlavských fotbalistů bude další aspirant postupu a známý klub protřelý Gambrinus ligou – FK Viktoria Žižkov.

Číst dál...

Rallye Světlá je za dveřmi

rallye_svetlaV sobotu odstartuje v okolí Světlé nad Sázavou poslední podnik Volného pohár a třetí podnik Fista Cupu - Rallye Světlá. Pořadatelé evidují k dnešnímu dni 57 posádek z České republiky 7 posádek z Polska a 1 posádku z Ukrajiny a ještě dva předjezdci.

Číst dál...

VIDEO: Třešť v sobotu hostila finále soutěže Cyklista Vysočiny

cyklisticke_zavodySoutěž Cyklista Vysočiny 2010 má za sebou finálový závod, který jel v sobotu v okolí Třeště. Cyklista Vysočiny je pohodová sportovní akce, která chce zvýšit bezpečnost cyklistů v silničním provozu. Pořadatelé soutěže zároveň chtějí upozornit na turistickou atraktivitu regionu, prezentovat krásu a pamětihodnosti kraje Vysočina. ATMOSFÉRU SOBOTNÍHO FINÁLOVÉHO ZÁVODU CYKLISTY VYSOČINY VÁM PŘINÁŠÍME VE VIDEU UVNITŘ ČLÁNKU!

Číst dál...

Na Kladno zdarma z okresu Havlíčkův Brod!

fc_vysocina_01Po okresu Třebíč přichází na řadu další oblast našeho krásného kraje, jehož obyvatelům bude zcela zdarma umožněn vstup na ligový duel FC Vysočina Jihlava. Šanci nyní dostává okres Havlíčkův Brod! Postačí předložení občanského průkazu s trvalým bydlištěm v příslušném okrese. A jelikož opakování je matka moudrosti, tak přinášíme i další informace, které by vás mohly zajímat.

Číst dál...

REKLAMA