OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Uskuteční se další Sportovní den pro postižené děti

fotbal ikonaDlouholetá tradice Sportovního dne pro postižené děti, který pořádá FC Vysočina, se i v letošním roce dočká svého pokračování. Místem jeho konání opět bude jihlavský areál v ulici Na Stoupách v pátek 11. května od 9:00 hodin. Stejně jako v uplynulých letech se ho zúčastní děti ze sportovních oddílů Kamínek a Ježci při Pomocné škole pro žáky s více vadami sídlící Jihlavě v Březinově ulici.

Číst dál...

Fanoušci z Pelhřimovska a Jindřichohradecka mají vstup zdarma!

fc vysocinaPřed fotbalisty FC Vysočina je nesmírně důležitý domácí dvojzápas. V tradiční pátek 4. května hostí od 18 hodin zachraňující se FK Baník Most a již ve středu 9. května je od 18 hodin čeká další aspirant postupu – FK Baník Sokolov. Páteční duel přinese výhodnou nabídku pro obyvatele okresu Jindřichův Hradec a středeční bude ve znamení nabídky pro fanoušky z Pelhřimovska. Tušíte správně – klub jim na zápas umožní vstup zdarma!

Číst dál...

FC Vysočina uspořádal Sportovní den pro školky

fotbalProsluněná středa 2. května náležela na travnaté ploše areálu Na Stoupách v Jihlavě sportovnímu dopoledni, které FC Vysočina uspořádal pro školky z Jihlavska. Nakonec dorazilo více než 100 děti z MŠ Březinova, Velký Beranov, Jamné a Kaliště. Malí sportovci si užili nejen nejrůznější pohybové soutěže, ale i setkání s oblíbeným maskotem Ježourem.

Číst dál...

Vysočina v pátek bere jen výhru

fc vysocina_logoV posledních dvou duelech získali fotbalisté FC Vysočina jen dva body za dvě remízy. Přesto se před nadcházející dvojicí domácích zápasů dokázali vyšvihnout na kýženou druhou pozici druholigové tabulky. Už však dost dvojek. Nyní jihlavský tým myslí jedině na tři body z pátečního souboje proti FK Baník Most!

Číst dál...

E.ON Junior Cup startuje již osmou sezónu a potřetí i s Rodinným fotbálkem

eon fotbalekDesítky turnajů, program pro celou rodinu a zajímavé soutěže pro milovníky fotbalu, to vše nabízí  E.ON Rodinný fotbálek. E.ON Rodinný fotbálek je v první řadě zábava pro celou rodinu, a to i pro širší rodinu, jako jsou všichni rodinní příslušníci, se kterými jste schopni vytvořit fotbalový tým. Na hřišti se tak mohou objevit klidně bratranci a sestřenice, dědové, babičky, tety a další členové rodiny. I když se bude bojovat o vítězství, půjde především o to, užít si příjemné chvilky se svými blízkými. Pokud zavítáte do areálu E.ON Rodinného fotbálku, skvělé zábavě neuniknete. Uvidíte, že vás to pohltí a budete si chtít zahrát.

Číst dál...

Jihlava chce v Opavě výhru

fc vysocinaFotbalisté FC Vysočina se po dvou letech znovu představí na horké druholigové půdě v Opavě. Ta se po předloňském nečekaném sestupu dokázala okamžitě vrátit výše a nyní prožívá poměrně úspěšný ligový ročník. Opavští mohou být spokojeni zejména se vstupem jara, v němž v pěti zápasech neprohráli a inkasovali jedinou branku.

Číst dál...

Mladí Rebelové bojovali v Itálii

bolzano rebel_ikonaHokejové mužstvo 6. třídy HC Rebel Havlíčkův Brod, se ve dnech 5 - 9.4. zúčastnilo hokejového turnaje Igor Loro Cup v Itálii. Hlavním centrem tohoto turnaje bylo město Bolzano, dále se turnaj hrál na dalších pěti okolních stadionech. Turnaje se zúčastnilo celkem 38 mužstev, ať už klubových,nebo mužtev sestavených z výběru hráčů z několika oddílů.

Číst dál...

REKLAMA