maratonPátý ročník veletrhu sportovních potřeb a vybavení MARATHON SPORT EXPO se nezadržitelně blíží. Výstaviště v Holešovicích přivítá návštěvníky vstupným zdarma již ve dnech 5. – 7. 5. 2011.

akce_PIM_jsou_pro_celou_rodinu
Veletrh MARATHON SPORT EXPO je sice spjat s prestižním a slavným Volkswagen Maratonem Praha, ovšem nenechte se zmást. Samotný veletrh není zdaleka jen pro profesionální sportovce. „Doprovodný program veletrhu je maximálně atraktivní a vhodný pro celé rodiny, včetně čtyřnohých miláčků. Máme totiž pro každého něco a navíc spoustu soutěží o super ceny,“ říká Markéta Holatová, tisková mluvčí Incheby Praha.   

inline_party_1
Pokud jste nikdy nestáli na in-line bruslích a hodláte to změnit, vezměte úsměv, odhodlání a přijďte. Zdarma Vám tady profesionálové zapůjčí brusle a výuka jízdy, taktéž zdarma, může začít. K zapůjčení jsou přichystány brusle již od čísla 29, myslíme tedy i na ty nejmenší sportovce. Pokud jste naopak na bruslích zdatní, vyzkoušejte MF DNES In – line Party 6,5 km. Jedná se o nesoutěžní akci určenou bruslařům všech věkových kategorií, kteří propadli tomuto nádhernému sportu. Startuje se 7. května v 12:45 z prostor před vstupem do Průmyslového paláce.

in_line_party1_nhled
Další báječnou akcí pro sportovně založené rodiny je Volkswagen Rodinný Minimaraton 4,2 km.  Tento závod je vhodný pro rodiny i jednotlivce a je určen všem, kteří chtějí být součástí maratonského dění. Účastníci vybíhají ze Staroměstského náměstí v 9:15 v neděli 8. 5. 2011 a končí též na Staroměstské náměstí, kde mohou přivítat v cíli vítězné maratonce a pobavit se na Marathon Music Festivalu. Všichni závodníci si musí startovní čísla vyzvednout na veletrhu MARATHON SPORT EXPO v pražských Holešovicích.

pedigree_prochazka_se_psy1
Nechce se Vám běhat ani jezdit na kole či bruslích, ale zbožňujete dlouhé procházky s Vaším hafanem? Tak právě pro Vás je vhodná netradiční akce Pedigree Procházka se psy. Nenáročná cca 4,5 km dlouhá trať povede převážně příjemným prostředím parku Stromovka. Je vhodná pro děti, dospělé i celé rodiny. Jde o nesoutěžní doprovodnou akci, kterou navíc přispějete na charitu. Z každého startovného bude totiž zakoupen 1 kilogram krmiva pro chlupáče z útulků. Vy si odnesete kromě zážitků speciální startovní číslo, které navíc dostane i Váš pes, a v cíli získáte na památku medaili a speciální pamětní psí známku. Start této procházky je 7. května v 16 hodin před Průmyslovým palácem v Holešovicích. V cíli občerstvení pro Vás i Vaše pejsky.

20100509_DSC3729jpg
Veletrh MARATHON SPORT EXPO je vhodný také pro nákupy sportovního zboží za skvělé veletržní ceny, můžete si tu užít spoustu zábavy a dozvědět se mnoho zajímavého o svém zdraví. Máte například při sportu pocit, že Vám úplně nesedí boty na noze? Neváhejte a přijďte. Několik profesionálních firem Vám na veletrhu nabídne zdarma unikátní diagnostiku chodidel těmi nejmodernějšími přístroji. V případně zjištění nedokonalosti Vašeho chodidla dostanete rady a tipy, jak s problémem zatočit. Budou-li řešením speciální vložky do bot nebo změna obuvi, vyzkoušíte na místě, jaká je to úleva mít na noze ty pravé botky na sport i chůzi.

pedigree_prochazka_se_psy2
Lákalo Vás někdy zažít adrenalin na skákacích botách? Není problém. Nadšenci provozující tento zajímavý druh sportu Vám budou plně k dispozici. Děti se zatím vyřádí v dětském koutku nebo na trampolínách. A co takhle vyzkoušet si jízdu na nejlehčím elektrokole? Testovací jízdy může na veletrhu absolvovat zdarma úplně každý.
  
rodinny_mininaraton_pro_celou_rodinu
Také slibované soutěže letos rozhodně stojí za to. Na veletrhu můžete vyhrát cyklo-turistické pobyty v nádherném Tyrolsku, jízdní kola od společnosti Hervis, značkové sportovní oblečení, ale také cestu na Berlin Marathon včetně startovného all inclusive, ubytování a running outfitu ADIDAS.

skakaci_boty
Třídenní veletrh MARATHON SPORT EXPO bude otevřen ve čtvrtek 5. 5. od 12 do 20 hodin, v pátek 6. 5. a v sobotu 7. 5. vždy od 10 do 20 hodin. Vstupné je zdarma po celou dobu konání veletrhu. Registrace na soutěžní i nesoutěžní akce a vyzvedávání startovních čísel i doplňků probíhá taktéž během celého veletrhu. Další podrobné informace naleznete na www.pim.cz nebo www.incheba.cz/marathon.

veletrh4
REKLAMA