fotbal_slavia_hraciŠpatný start do nové prvoligové sezony přiměje majitele fotbalového klubu SK Slavia Praha Aleše Řebíčka k nákupu dvou až tří posil. V úterý o tom informoval server Týden.cz, kterému informace potvrdil generální ředitel klubu Miroslav Platil.

"Sešívaní" v lize prohráli derby s Bohemians 1905 a také o víkendu v Liberci, v Gambrinus lize jsou bez bodu a zažívají nejhorší start do sezony. Slavia před sezonou vsadila na strategii pracovat s mladými odchovanci, nyní však musí přivést nové posily.

"Pan Řebíček to ví, sám to viděl. Po utkání s Bohemians vstal a první věta, co pronesl, byla, že potřebujeme jednoho stopera a jednoho útočníka," řekl Platil. "Počítá se s tím, potřebujeme hotové hráče ve věku 25 až 30 let. Bohužel jednání jsou komplikovaná. Potřebujeme tři hráče, z toho stopera a útočníka co nejdřív. Padesátiprocentní je i šance, že přivedeme někoho do zálohy," dodal Platil, který je zároveň předsedou představenstva slávistického klubu.

Přestože Slavia přivede nové fotbalisty, i nadále chce pracovat s talentovanými mladíky. "S nákupy to nechceme přehánět, protože máme minimálně sedm kvalitních odchovanců, které chceme rozumně zapracovat do kádru. Například Petrák byl podle mě v Liberci fantastický," zmínil Platil devatenáctiletého záložníka. "K tomu máme obrovskou mládežnickou základnu, co bychom jinak s tolika hráči dělali," namítl Platil, podle něhož Slavia už nechce přicházet o slibné talenty jako v nedávné minulosti.

zdroj: MEDIAFAX
REKLAMA