fotbal_slavia_hraciSouboj pražské Slavie se Slováckem v pondělí uzavře 24. kolo fotbalové Gambrinus ligy. Oba týmy nastoupí v Synot Tip Areně od 18.30, v tabulce jsou na tom lépe hosté, kteří mají na desátém místě jednobodový náskok na svého nejbližšího protivníka.

Pražané si velmi dobře uvědomují důležitost pondělního utkání. "Kolem nás je to v tabulce hodně natlačené. Hrajeme o důležité body, které by nás mohly posunout zase o něco výše,“ uvedl slávistický záložník Milan Černý. Trenér Michal Petrouš nebude mít k dispozici Naumova, který stále rehabilituje, a pravděpodobně ani nemocného Milutinoviče. Kvůli čtyřem žlutým kartám nesmí nastoupit kapitán Kisel.

Slovácko tři zápasy v řadě nepoznalo hořkost porážky, přestože dvakrát postrádalo distancovaného gólmana Filipka. Výborně ho však nahradil Bělorus Matalyha, který ani jednou neinkasoval. "Rádi bychom na tyto zápasy navázali a na Slavii bodovali. Víme, že soupeř podává v určitých fázích velmi dobré výkony. Dokázal to zejména se Spartou nebo kvalitním zápasem i v pozměněné sestavě naposledy v poháru v Teplicích," uvedl kouč Miroslav Soukup, který může vybírat sestavu z kompletního kádru.

Gambrinus liga, pondělní program 24. kola:
18.30 SK Slavia Praha - 1. FC Slovácko (ČT4)

zdroj: MEDIAFAX
REKLAMA