offspringAmerická kapela Offspring si pro start svého turné vybrala Prahu, fanouškům se tady představí 16. srpna v Průmyslovém paláci. Agenturu Mediafax o tom v pondělí za promotéry informovala Kateřina Dědková.

Předprodej vstupenek zahájil Ticketportal v pondělí 30. května v 10.00 hodin. Vstupné bude jednotné - 790 korun. "Nicméně s ohledem na to, že čekáme velký 'kotel', bude z bezpečnostních důvodů prostor rozdělený na dvě zóny – stání u pódia pro dva tisíce lidí a obyčejné stání pro další čtyři tisíce. Stání u pódia získají ti, kteří si vstupenky zakoupí jako první," sdělil Borek Jiřík, majitel pořádající agentury."Původně jsme jednali o účasti Offspring na letošním ročníku Sázavafestu, ale nebyli v tomto termínu k dispozici, proto jsme se rozhodli uspořádat jim vlastní koncert v Praze," dodává k tomu ředitel InPromotion Pavel Kloupar.

Spekuluje se navíc i o tom, že Offspring by mohli v Praze představit své nové album, na kterém pracují od roku 2009.

Počátky Offspring se datují rokem 1984, první masově hrané album z roku 1994 nese název Smash. Jejich zatím poslední deskou je Rise And Fall, Rage And Grace z roku 2008.

Po mnoha personálních změnách se složení kapely ustálilo na čtveřici Bryan "Dexter" Holland (kytara, zpěv), Noodles (kytara a vedlejší vokály), Greg Kriesel (basová kytara a vedlejší vokály) a Pete Parada (bicí).

zdroj: MEDIAFAX
REKLAMA