onerepublicPražská skupina Eddie Stoilow v čele se zpěvákem Janem Žampou vystoupí jako předkapela na koncertě americké formace One Republic, který se uskuteční 19. dubna v pražském klubu SaSaZu. Agenturu Mediafax o tom v úterý informovala Kateřina Dědková ze společnosti Vis-a-vis Production.

Eddie Stoilow na koncertě zahrají své starší hity Hey You nebo Floating, ale i skladby z nové desky Oh My God. "Tvorba One Republic se nám moc líbí, navíc je nám žánrově velmi blízká. Zahrát si před nimi, je výzvou, na kterou se opravdu těšíme," uvedl Jan Žampa.

Skupinu One Republic tvoří skladatel Ryan Tedder a kytarista Zach Filkins.

Hitem se stal hned první singl Apologize z debutového alba Dreaming Out Loud. Zremixovaná verze skladby, jejímž autorem je Timbaland, obsadila vrcholky hitparád napříč zeměmi i kontinenty. Přestože zlé hlasy připisovaly popularitu písně právě Timbalandově remixu, hned následující dva singly - Stop and Stare a Say (All I Need) - je umlčely.


Tedder je nejen úspěšným skladatelem, ale i producentem. Za svou producentskou práci si vysloužil hned osm nominací na hudební ceny Grammy. Skladba Bleeding Love v podání Leony Lewis mu vynesla dvě, stejný počet získal za A Lively Mind pro Paula Oakenfolda, za singl Halo od zpěvačky Beyonce byl nominován ve dvou kategoriích. Poslední z dosavadních nominací si vysloužil za "vlastní" skladbu Apologize. V loňském roce kapela vystoupila na společných koncertech ve Vídni, Mnichově a Curychu s irskou skupinou U2.

Posledních 400 vstupenek na koncert One Republic je k dostání v síti Ticketportal za 665 korun k stání. "Pro velký zájem o VIP vstupenky, které se vyprodaly za necelé tři týdny, pořadatelé přidali ještě 30 kusů Golden VIP. V ceně 2590 korun jsou zahrnuty long drinky, vodka, whiskey, gin, tequila, pivo, víno nebo nealkoholické nápoje v zóně umístěné nejblíže pódiu a vybavené separátními bary," uvedla Dědková.

zdroj: MEDIAFAX
 
REKLAMA