chinaskiHudební skupina Chinaski vyjede 8. dubna na koncertní turné, na kterém kapelu doprovodí zpěvačka Katarína Knechtová. Agenturu Mediafax o tom v úterý informovala PR manažerka Johana Turnerová. PODÍVEJTE SE NA VIDEOKLIP K SINGLU SPÁČ KAPELY CHINASKI!

"Po velmi úspěšném podzimním turné vyrážejí Chinaski na jarní turné po Čechách, Moravě i Slovensku. Jarní turné je fanoušky opět velmi očekávaná událost a kapela sama říká, že se s ním vrací zpět ke kořenům," uvedla Turnerová.

Kromě nejnovějších hitů z poslední studiové desky Není na co čekat (2010) zahraje kapela i své starší hity. Chinaski si naplánovali například zastávky v Děčíně, Jindřichově Hradci, Sokolově, Jičíně, Kladně nebo Holešově.


Vznik kapely Chinaski se datuje od roku 1987, kdy vystupovala pod názvem Starý hadry. V roce 1994 změnila název a následně vydala své debutové album Chinaski. Následující desky Dlouhej kouř a 1. signální jí zajistily obrovskou popularitu, které se těší dodnes. Skupina se pravidelně umísťuje na předních pozicích v nejrůznějších hudebních anketách. V červenci 2008 kapela Chinaski přišla o bubeníka a textaře Pavla Grohmana, který tragicky zahynul při nehodě na motocyklu. V současné sestavě jej nahrazuje Otakar Petřina.

zdroj: MEDIAFAX
REKLAMA