sick_of_it_allZnámá hardcorová kapela Sick Of It All se znovu představí českým a slovenským fanouškům. Newyorská skupina do Evropy zavítá v rámci turné k jejímu nejnovějšímu albu, uvedl Tomáš Karlík z pořadatelské agentury.

"Skvělou poslední desku Based On a True Story představí kapela 2. dubna v Praze v klubu Abaton a hned o den později v Košicích v Collosseu," uvedl Karlík. Na obou koncertech jako předskokani vystoupí chorvatská hardcorová formace Deafness By Noize, pražský koncert navíc doplní domácí Flowers For Whores.

Vstupenky jsou již v prodeji, fanoušci tvrdé hudby si je mohou zakoupit v předprodejních místech.


Hardcoroví Sick Of It All se objevili na scéně v roce 1986, o tři roky později vydali první album Blood, Sweet and No Tears, po kterém následovaly další desky. Očekávané album Based On a True Story vydali po čtyřleté pauze. "Sick Of It All zde opět potvrzují své nezastupitelné postavení na současné HC scéně. Jsou klasiky svého řemesla, kteří jsou i po pětadvaceti letech stále věrni svým kořenům a s neúprosností sobě vlastní neustupují ze své cesty ani o píď," těší se na koncert Karlík.

zdroj: MEDIAFAX
REKLAMA