yamato1Japonský bubenický soubor Yamato přijede v březnu do České republiky, kde zahraje v Praze, Ostravě a dvakrát v Brně. Agenturu Mediafax o tom informovala Lucie Marková ze společnosti Pragokoncert Bohemia. PODÍVEJTE SE NA UKÁZKU Z SHOW BUBENICKÉHO SOUBORU YAMATO!

Yamato v Česku naposledy koncertovali v roce 2008 a 2009. Show Gamushara - The Beat of Courage představí soubor 6. a 7. března v Janáčkově divadle v Brně, 8. března v pražském Kongresovém centru a 9. března v ČEZ aréně v Ostravě.

Bubeníci podle organizátorů akce slibují svým návštěvníkům nezapomenutelný, inspirující a velmi intenzivní zážitek. "Prožijete s nimi až pohádkově jemnou a čistou odezvu padajícího deště, přes rytmické, veselé pasáže dýchající radostí ze slunce, ze hry a ze zdravého pohybu až po silnou, běsnící bouři excelující v zběsilosti mládí," uvedla v oficiálním vyjádření Marková.


Soubor Yamato založil v roce 1993 Masa Ogawa v Naře, která je považována za kolébku japonské kultury. Soubor s tradičními japonskými bubny wadaiko cestuje již více než deset let po celém světě. Od svého vzniku uskutečnil přes 1000 představení v Asii, Evropě a Americe. Jejich vystoupení zhlédlo více než milion lidí.

Vstupenky jsou k dostání v předprodejních sítích Ticket-Art, Ticketportal, Ticketpro a také u pořádající agentury Pragokoncert v ceně od 490 do 1590 korun.

zdroj: MEDIAFAX
REKLAMA