kylie_minoquePosledních několik hodin dělí Prahu od koncertu australské popové zpěvačky Kylie Minogue, který odstartuje ve středu večer v pražské O2 aréně. Hvězda slibuje, že do Česka doveze velkolepou show plnou radosti, vzrušení a krásy. PODÍVEJTE SE NA UKÁZKU Z TURNÉ APHRODITE!

Minogue své turné pořádá k vydání alba Aphrodite. "Odezva na mé poslední album Aphrodite byla naprosto neuvěřitelná a inspirovala mě a můj kreativní tým k vytvoření show, která bude plná radosti, vzrušení a krásy," uvedla zpěvačka.

Show bude dominovat obří podium ve tvaru srdce, obsahuje více než milion pohyblivých částí. Jeho součástí je i sedm výtahů a 30 vodních fontán. Ty budou tryskat do výšky 30 metrů. Nebude chybět ani systém, který umožní účinkujícím vznášet se nad hlavami diváků po celé aréně.

Majitelé nejlepších, a tedy i nejdražších vstupenek se ocitnou přímo v samém středu show, neobejdou se však kvůli obřím fontánám bez pláštěnek. Ty dostanou před koncertem. Kromě pláštěnky obdrží diváci ve speciálním batůžku i ručník a věci ze speciální edice Kylie.


Náklady na celou show se odhadují na půl miliardy korun a koncert slibuje jak nejnovější hity zpěvačky, tak starší kousky z její diskografie.

Pro Kylie Minogue to bude již druhá návštěva pražské O2 areny. Poprvé se zde představila v roce 2008 se svým turné KylieX2008, s nímž celkem vystoupila v 74 městech na čtyřech světadílech. "Show Kylie Minogue bude zcela jistě jedním z hlavních taháků jarní koncertní sezóny nejen v O2 areně, ale v rámci celé České republiky," řekl za promotéry koncertu Jan Tuna.

Kylie Minogue svou kariéru odstartovala jako herečka v televizním seriálu Sousedé (Neighbours). Kariéru zahájila už během 80. let, kdy hrála jednu z rolí v telenovele Sousedé. Podle Warner Music Australia prodala celosvětově přes 68 milionů desek.

Dařit se ji začalo hlavně na konci 80. let, kdy se díky singlům I Should Be So Lucky a Locomotion stala popovou hvězdou.

Ve 2. polovině 90. let se od popu a diska odklonila k experimentálnějšímu repertoáru, což mnozí fanoušci nesli s nevolí. Po krátké pauze se k hudbě vrátila v roce 2000 s albem Light Years, plným výrazných popových hitů.

V roce 2005 jí byla diagnostikována rakovina prsu, kterou se podařilo vyléčit. Na konci roku 2006 odehrála několik koncertů a následující rok vydala desáté CD s názvem X.

Díky svému poslednímu albu se stala po Michaelu Jacksonovi dalším sólovým interpretem, který má album na 1. místě britské hitparády ve čtyřech dekádách.

zdroj: MEDIAFAX
REKLAMA