vecer_trikralovyInscenaci Večer tříkrálový od Williama Shakespeara, jejíž premiéra se uskutečnila na konci října 2010 v pražském Divadle Na Jezerce, navštívily už téměř čtyři tisíce diváků. Agenturu Mediafax o tom ve středu informovala mluvčí divadla Jana Bryndová.

"Během neuvěřitelně krátké doby zhlédly již téměř čtyři tisíce lidí v Divadle Na Jezerce Večer tříkrálový. Zábavná komedie plná vtipu, hudby a lásky se tak zařadila mezi nejoblíbenější představení na této scéně," uvedla Bryndová. V hlavních rolích excelují Barbora Kodetová, Radek Holub nebo Miluše Šplechtová.

Večer tříkrálový režíroval Jan Hrušínský. "Shakespeare věděl, že divadlo má smysl jen tehdy, je-li plné spokojených diváků. Byl chytrý a své hry - ať už komedie, nebo tragédie - psal tak, aby bavily. Proto přežily až do dnešních dnů a jsem přesvědčen, že jeho hry budou bavit i generace diváků, kteří přijdou po nás," uvedl Hrušínský.

Je přesvědčen, že diváci v současnosti touží především po obyčejném, poctivém divadle, které jim nabídne silný a zábavný příběh, kvalitní herecké výkony a režii. "Mojí snahou je, aby návštěva Divadla Na Jezerce znamenala příjemný divadelní zážitek. Snad je to jeden z důvodů, proč se k nám lidé rádi vracejí," dodal Hrušínský.

Nejbližší reprízy hry uvede divadlo 6. a 8. února.

zdroj: MEDIAFAX
REKLAMA