REKLAMA

simona_krainovaMódní noc s topmodelkou Simonou Krainovou a producentem Jaro Slávikem proběhne v pátek od 20 do 23 hodin v pražském Slovanském domě. Agenturu Mediafax o tom informovala Janka Kellerová ze společnosti Blue Gekko.

Módní nocí bude provázet moderátorka Lejla Abbasová a hosty večera budou Simona Krainová, která slavnostně spustí vánoční výzdobu Slovanského domu a zahájí noční nakupování, a producent a porotce talentové show Jaro Slávik.

Pozvání na první Módní noc ve Slovanském domě přijal také módní návrhář Jakub Polanka, jehož část nové kolekce pro jaro a léto 2011 představí modelky agentury Elite.

V rámci hudebního programu vystoupí zpěvačka Charlie One a zpěvák a tanečník Ben Cristovao.

Návštěvníci se mohou těšit nejen na atraktivní slevy všech zúčastněných obchodů, které se budou každou hodinu (od 20 do 23 hod.) postupně zvyšovat a mohou dosáhnout až 70 procent, ale také na slosování o tři dárkové poukazy na večeři pro dvě osoby.

Stylový outfit doladí zájemcům stylistka Lucie Babičková, trendy účes vytvoří vlasoví stylisté a o líčení se postarají profesionální vizážisté. Nahlédnout budou moci návštěvníci také do zákulisí módního focení a na vlastní oči vidět, jak vznikají módní fotografie.

zdroj: MEDIAFAX
REKLAMA