televize_ockoV rámci galakoncertu se budou 2. prosince v pražské Incheba aréně udílet Purum Hudební ceny Óčka. Agenturu Mediafax o tom ve středu informoval PR manažer projektu Tomáš Matějovský.

Slavnostní galavečer, který se bude vysílat v přímém přenosu, budou moderovat Diana Kobzanová a Petr Vágner. Na koncertu mimo jiné vystoupí skupiny Tři sestry, Wohnout, zpěváci Ewa Farna, Michal Hrůza, Xindl X a Olga Lounová, Miro Šmajda nebo rapper Marpo.

V letošním roce byli v kategorii Zpěvák roku nominováni David Deyl, Vojta Dyk, Tomáš Klus a Xindl X. O titul Zpěvačka roku se utkají Ewa Farna, Marta Jandová, Aneta Langerová a Jana Kirschnerová.

Charlie Straight, Kryštof, Mandrage a NightWork postupují do nominací o nejlepší kapelu roku. Klipem roku se může stát Už od Richarda Müllera, Verejný nepriatel' nebo Zlatokopky od Rytmuse či Láska v housce od Xindla X s Olgou Lounovou.

Do užšího výběru kategorie Pop & Dance se probojovaly skupiny Charlie Straight, NightWork, Toxique a Verona. Vítězem sekce Rock & Hard'n'heavy se mohou stát Divokej Bill, Horkýže Slíže, Kabát nebo Vypsaná Fixa.

V kategorii Hip hop se o cenu utkají Marpo, Prago Union, PSH a Rytmus.

Nominace uzavírají Ben Cristovao, Eddie Stoilow, Embassy, Markéta Konvičková, Olga Lounová, Sandra Rosová a Viki, kteří budou soutěžit o cenu kategorie Objev roku.

Vstupenky na galakoncert v ceně od 200 korun jsou v předprodeji sítí Ticketpro, Ticketportal a Ticketstream.

zdroj: MEDIAFAX
REKLAMA