party_djTaneční párty Decadance Cabaret, v jejímž rámci vystoupí řada zahraničních i domácích interpretů, se uskuteční 10. června od 22 hodin v pražském SaSaZu. Agenturu Mediafax o tom informoval Zdeněk Masopust z organizačního týmu.

V rámci programu vystoupí francouzští interpreti - houseový DJ a producent Arno Cost a DJ a producent Tristan Garner. "Oba francouzští DJové jsou dlouholetí kamarádi, tak se jistě můžeme těšit i na nějaké společné překvapení v jejich podání," sdělil Masopust.

Z domácích interpretů se představí DJka Lucca, zpěvačka Tereza Černochová nebo čtyřčlenné uskupení DJů (Revis, Pete Walk, Adam Cloud a Marshall) působících pod názvem Proud M. "Dříve bychom napsali, že zažijete noc plnou barev, tance, skvělé hudby i atmosféry, neopakovatelných performancí, velkolepých kostýmů a tanečních čísel. Dnes má ale Decadance své jméno a hlavně vás – své fanoušky, kteří už vědí, co se bude dít a že bude stát za to vyrazit do SaSaZu," uvedl Masopust.

Vstup do SaSaZu je povolen osobám starším osmnácti let. Hudební produkce podle pořadatelů utichne v šest hodin ráno.

Vstupenky jsou v předprodeji sítě Ticketstream v ceně od 390 do 2500 korun. Oficiální after párty se uskuteční v klubu Studio 54.

zdroj: MEDIAFAX
REKLAMA