tereza_maxovaCharitativní koncert, jehož výtěžek bude věnován na konto Nadace Terezy Maxové, se uskuteční 19. prosince od 19 hodin v pražském hotelu Hilton. Agenturu Mediafax o tom informovala PR manažerka projektu Jolana Lukešová.

"Letošní koncert přinese mnoho překvapení, ale především zajistí krásnou vánoční atmosféru, o kterou se postará Okamžitý filmový orchestr pod taktovkou Varhana Orchestroviče Bauera," uvedla Lukešová.

Kromě známých vánočních melodií se diváci mohou těšit na autorské skladby Varhana Orchestroviče Bauera, muzikálové melodie z projektu Sněhová královna nebo na libreto básníka Ľubomíra Feldeka. Okamžitý filmový orchestr doprovodí ženský sbor Viva Voce. Celou akci bude moderovat herečka a zpěvačka Olga Lounová.

Koncert je věnován Nadaci Terezy Maxové, konkrétně projektu Pod křídly. Tento projekt se zaměřuje na efektivní výuku angličtiny dětí z dětských domovů, posiluje jejich komunikační schopnosti, sebedůvěru, schopnost diskuse a sebeuplatnění. Základním posláním nadace je umožnit každému dítěti vyrůstat v rodině.

zdroj: MEDIAFAX
REKLAMA