tatabojs_milan_caisV rámci přehlídky nových médií s názvem Akropolis Multimediale vystoupí v pátek 29. a v sobotu 30. října v pražském Paláci Akropolis formace Tata Bojs a Cartonnage. Agenturu Mediafax o tom informovala Kateřina Dědková ze společnosti Vis-a-vis production.

Dvoudenní program přehlídky Akropolis Multimediale postavili organizátoři na instruktážním workshopu a vystoupení dvou předních tuzemských skupin.

První den přehlídky bude patřit kapele Tata Bojs. "Ačkoliv budeme hrát elektricky a setlist nabídne průřez všemi dosavadními alby, nepůjde o klasický koncert, ale spíše jakousi tanečně-audio-vizualní performanci. Program jsme nazvali Ta ta tanec aneb Tata Bojs pod pódiem, jelikož nebudeme hrát na jevišti, jak jsou návštěvníci zvyklí, ale po stranách pod ním," uvedl frontman skupiny Milan Cais. Na pódiu se bude v určitých částech večera odehrávat tanec osmičlenné baletní skupiny Dekkadancers.

Po skončení koncertu vystoupí DJové Cashmeer, Skywalker & Maceo nebo DJs Ghonzales & Yukimura.

Hlavními aktéry následujícího dne přehlídky bude pražské elektro-popové duo Cartonnage. Představí především nové skladby z připravované desky. "Akropolis Multimediale je pro nás výzvou představit zbrusu nové písničky z připravovaného alba jako jeden příběh, zasazený do 3D projekcí, které budou scénicky fungovat podobně jako kulisy na divadle," řekl producent Armin Effenberger. Na hlavní program naváže ve 22.30 vystoupení českých a slovenských DJů.

zdroj: MEDIAFAX
REKLAMA