matej_ruppert_monkey_businessVe Velkém sále pražské Lucerny se ve středu od 21 hodin uskuteční předvánoční koncert skupiny Monkey Business. Agenturu Mediafax o tom informovala Sandra Zouzalová ze společnosti Best Communications.

"Určitě můžeme slíbit překvapení v podobě některých nových písní z alba, na kterém již delší dobu tvrdě pracujeme a můžete se na něj těšit v průběhu příštího roku," přiblížil program koncertu frontman kapely Matěj Ruppert.

Monkey Business patří k hlavním představitelům domácí hudební scény. Skupina vznikla v roce 1999 a věnuje se stylu pop a funk. Mezi členy kapely patří baskytarista Pavel Mrázek, kytarista Oldřich Krejčoves, bubeník Martin Houdek, klávesista Ondřej Brousek, klávesista a zpěvák Roman Holý, zpěvák Matěj Ruppert a zpěvačka Tonya Graves.

Debutové album Why Be Out When You Could Be In vydala formace v roce 2000. Zatím poslední deska Twilight Of Jesters vyšla v roce 2009. Texty písní jsou především zaměřeny na kontroverzní témata, jako jsou úvahy o monogamii, stárnutí idolů či liposukci.

Výtěžek z koncertu je určen na konto Nadačního fondu dětské onkologie Krtek.

zdroj: MEDIAFAX
REKLAMA