richard_mullerVstupenky na pražský koncert zpěváka Richarda Müllera, který se uskuteční 6. prosince v Divadle Hybernia, jsou beznadějně vyprodané. Agenturu Mediafax o tom v pondělí informovala manažerka projektu Johana Turnerová.

"Kdo si nechce nechat ujít Richardovy hity, neměl by váhat s pořízením vstupenek do dalších měst - Plzně (5. 12.), Ostravy (8. 12.) a Brna (11.12.)," uvedla Turnerová. Během své koncertní šňůry představí Müller album Už, které vydal v květnu letošního roku.

Müllera budou na koncertech doprovázet muzikanti - Juraj Kuchánek (bicí), Peter Markuljak (kytara), Vilo Vitéz (klávesy), Viktor Hidvéghy (baskytara), Michal Žáček (dechové nástroje) a Štefan Bugala (perkuse).

Slovenský zpěvák Richard Müller poprvé veřejně vystoupil v roce 1984 na hudební soutěži Bratislavská lyra, kde o pět let později zvítězil. Je autorem více než desítky sólových alb a také hudby k několika filmům a divadelním inscenacím. V říjnu loňského roku absolvoval své comebackové turné po Česku a Slovensku.

zdroj: MEDIAFAX
REKLAMA