panteon_rococoMexická ska formace Panteon Rococo vystoupí 17. listopadu jako hlavní hvězda v rámci pětihodinového hudebního programu v KC Vltavská. Agenturu Mediafax o tom ve středu informovala Kateřina Dědková ze společnosti Vis-a-vis production.

Hudební program odstartují ve 20 hodin multižánroví The Pooh, kteří zahajovali i letošní pražský koncert Black Rebel Motorcycle Club a Green Day. O hodinu později je na pódiu vystřídá dum´n´bassová skupina Le Pneumatiq, která se například podílela na soundtracku k filmu Pusinky.

Panteon Rococo ovládnou scénu centra Vltavská od 22 hodin. Na pražský koncert si přichystali speciální hudební show, která bude trvat 120 minut. Po hlavní hvězdě večera vystoupí ještě DJ Gadja z Radia 1.

Jedenáctičlenná formace Panteon Rococo vznikla v roce 1996. Na svém kontě má osm studiových alb včetně novinkové desky Ejército de Paz, která vyšla v letošním roce. V České republice se Panteon Rococo představili již několikrát, a to na festivalech Rock For People, Sázavafest, Mighty Sounds nebo Trutnov.

Vstupenky na hudební show jsou k dispozici v předprodeji sítě Ticketpro, Ticketportal, Ticketstream a Eventim za 290 korun.

zdroj: MEDIAFAX
REKLAMA