REKLAMA

dolezal_milos_dodoV pátek 5. listopadu se uskuteční křest alba "Despekt" Miloše Dodo Doležala, které vyšlo v tomto roce. Večer pořádá časopis Rock and Pop, rádio Beat a uskuteční se v Hard Rock Café v Praze na Staroměstském náměstí.

Kmotry budou kytaristé Kabátu Ota Váňa a Tomáš Krulich. Vystoupí hosté Petr Henych, Dan Horyna a Vláďa Šafránek. Na místě bude možné zakoupit si CD, které bude očíslované. Během večera proběhne losování o kytaru s podpisy všech zúčastněných. Vstup zdarma. 

REKLAMA

Zpěvák a kytarista Miloš Dodo Doležal přichází na tuzemský rockový trh s novinkovým, česky zpívaným albem "Despekt". Šesté sólové album je pokračováním toho nejlepšího, co kdy Miloš Dodo Doležal udělal, navazuje na nejlepší sólovou tvorbu, ale taktéž tvorbu kapely Vitalit, ve které devět let působil. Dodo zužitkoval dlouholeté zkušenosti a spolupráci nejenom s ostatní špičkou českého rocku, ale i se světovými hudebníky a producenty. Dvanáctipísňové album Despekt dostalo po poslechu prvních "recenzentů" z řad jiných hudebníků, fanoušků, ale i opravdových hudebních publicistů, podtitul "60 minut rocku bez kompromisu". Album provází videoklip "Hrdej českej lev".

REKLAMA