clouPřesně po dvou letech se kapela Clou vrátí 30. března do pražského Paláce Akropolis, kde odehraje svůj jarní koncert. Agenturu Mediafax o tom v pátek informovala Kateřina Dědková z organizačního týmu. PODÍVEJTE SE NA VIDEOKLIP K HITU SNOWY WINGS!

Koncert podle organizátorů kapela odehraje v komornější atmosféře se speciálním akustickým programem a řadou hostů. Za účasti smyčcového kvarteta či pianisty představí Clou své největší hity i aktuální singl Believe, který pochází z připravované nové desky.

Vstupenky jsou k dispozici v kavárně Paláce Akropolis a v předprodejní síti Ticketpro za 180 korun. Přímo na místě se poté budou prodávat za 220 korun.


Clou vznikli roku 2001 ze skupiny Unsized Upkids. Zakládajícími členy byli Lukáš Vyhnal a Radek Tomášek, kteří dříve působili ve skupině Stepson. Poté se k Vyhnalovi a Tomáškovi připojil kytarista Petr Vaško a baskytarista Brian B (Bugsy). Toho později nahradil bývalý baskytarista skupiny Jaksi Taksi Štěpán Farkaš.

Svoji desku Postcards, na které spolupracovali například se zpěvačkou Darou Rolins a zpěvákem Kryštofem Michalem ze Support Lesbiens, vydali Clou v roce 2005. V současné době kapela vystupuje na předních českých hudebních festivalech a často koncertuje v klubech po celé republice. Jejich doposud posledním hudebním počinem je deska For Tonight z roku 2008. Clou jsou držiteli zlaté desky za debut Postcards a dvou Cen Anděl.

zdroj: MEDIAFAX

REKLAMA