david guetta_ikonaJeden z nejžádanějších DJů světa David Guetta se po roce vrátí do České republiky. Na jeho show se mohou fanoušci těšit 16. prosince v brněnském Pavilonu P, agentuře Mediafax to v pátek sdělil Petr Tajčman z pořádající společnosti.

"Po vyprodané pražské Tesla aréně se tentokrát přemístí jeho show do Brna do Pavilonu P, kde již letos vystoupil například Tiësto," uvedl Tajčman. V Česku Guetta představí své nové album Nothing But The Beat. Ke spolupráci na novém albu si David Guetta přizval celkem 17 světoznámých umělců z hudební branže. Nechybí mezi nimi například Snoop Dogg, Ludacris, Timbaland, Lil Wayne, Usher, Chris Brown, Akon, Flo Rid nebo Taio Cruz.

REKLAMA

Prvních 1000 kusů vstupenek si mohou fanoušci pořídit za 795 korun. Poté jejich cena bude postupně vzrůstat na 895, 995 a 1195 korun. V den konání show se budou lístky prodávat přímo na místě za 1400 korun. K dispozici budou i VIP vstupenky v ceně 1950 korun a Gold All Inclusive lístky za 2850 korun.

Na svém kontě má David Guetta hity jako Memories, Sexy Bitch, One Love, Gettin' Over You, When Love Takes Over, Love Don't Let Me Go nebo Love Is Gone. V roce 2005 se jeho singl The World Is Mine vyšplhal na vrcholky evropských hitparád. Vystupoval na španělském open-air festivalu Creamfields po boku hudebních hvězd, jako jsou The Chemical Brothers nebo Carl Cox.

Zdroj: MEDIAFAX


Úspory energie sledujte na EnergyTV

Jižní Čechy plné novinek a aktuálních informací

Facebook i-Vysočina.cz

REKLAMA