OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Velké finále si zahrají i fotbalisté z FC Dosta Bystrc-Kníničky

Šestnáct týmů se sjelo v neděli 14. června do humpoleckého sportovního areálu v Okružní ulici, kde se uskutečnilo 13. kvalifikační kolo fotbalového turnaje pro desetileté hráče E.ON Junior Cup. Postup si po dramatickém průběhu vybojovali hráči FC Dosta Bystrc-Kníničky, kteří ve finále oplatili porážku FKM Vysočině Jihlava. V září je čeká třídenní klání Velké finále.

Číst dál...

S jakým kádrem FC Vysočina vstoupí do zimní přípravy?

Fotbalisté FC Vysočina do náročné zimní přípravy, kterou vyplní množství zápasů, vstoupí s nebývale širokým kádrem hráčů. Soupiska však bude před odletem na herní soustředění v Turecku zredukována na 20 hráčů do pole a tři gólmany. Z podzimního kádru už vedení klubu nepočítá se čtyřmi hráči, naopak příchod minimálně dvou fotbalistů je na cestě.

Číst dál...

První tým FC Vysočina převzal trenér Roman Kučera

Představenstvo FC Vysočina se po dlouhých pondělních jednáních rozhodlo přistoupit ke změně ve vedení prvoligového týmu. Počínaje úterým 30. září odvolalo kouče Petra Radu a asistenta Zdeňka Kluckého a zodpovědností za ligové „áčko“ pověřilo dlouholetého trenéra mládežnických týmů FC Vysočina Romana Kučeru.

Číst dál...

FC Vysočina zaregistroval útočníka Christiana Irobisa

FC Vysočina zaregistroval pátou posilu během posledních tří týdnů. Už v důležitém sobotním utkání v Hradci Králové byl připraven nastoupit urostlý nigerijský útočník Christian Irobiso (nar. 28. května 1993), který se k jihlavskému kádru připojil ve formě zkoušky 26. srpna. Trénoval s prvním týmem, dvakrát nastoupil za juniorku, vstřelil tři branky a svými výkony i fotbalovým potenciálem si řekl o angažmá v Jihlavě. Dres FC Vysočina bude oblékat minimálně do konce letošního roku.

Číst dál...

Využijte předprodeje vstupenek na duel proti Mladé Boleslavi

V neděli 27. července od 17 hodin na Vysočině odstartuje SYNOT liga. Jihlavský prvoligový tým čeká ostrý start v podobě těžkého utkání proti FK Mladá Boleslav - 3. celku uplynulého ročníku nejvyšší soutěže a účastníkovi Evropské ligy. Zájemci mohou využít předprodeje vstupenek a přijít své hráče podpořit.

Číst dál...

Vysočina do kondičního soustředění vstoupila se dvěma cizinci

fc vysocina logoFotbalisté FC Vysočina v pondělí vstoupili do nejnáročnějšího bloku letní přípravy, který představuje pětidenní kondiční soustředění. Prvoligový tým jej stráví v Hotelu Gustav Mahler a bude využívat ideálních jihlavských tréninkových podmínek. Intenzivní kondiční dávky s týmem bude vstřebávat i dvojice zahraničních fotbalistů – ekvádorský krajní záložník či útočník Augusto Batioja a bosenský středový či levý záložník Amer Osmanagić.

Číst dál...

Fotbalisté FC Vysočina ve středu vstoupí do letní přípravy

fc vysocinaZ hlediska ligových fotbalistů tradičně velmi krátká letní dovolená je u konce. Prvoligový tým FC Vysočina se po sedmnácti dnech volna ve středu 18. června vrací do tréninkového procesu, když kompletní kádr v Praze absolvuje funkční a diagnostické testy na FTVS. O den později se tým Petra Rady ráno sejde v Jihlavě na prvním tréninku letní přípravy.

Číst dál...

REKLAMA