OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Malý, mobilní, vodě, radiaci a ohnivzdorný letecký autonomní systém S.A.E. EVOLUTION, určený pro operativní a taktický průzkum v terénu i zástavbě a univerzální systém S.A.E. HELIFLY pro aplikace náročnějšího charakteru jsou nově v plném provozu v rukou profesionálů. Pozorovat jejich etablování na trhu bude jistě více než zajímavé!

 

REKLAMA

Dron S.A.E. EVOLUTION byl poprvé uveden na trh v červnu 2014 a prochází neustálým vývojem. Jedná se o malý, mobilní, vodě a ohnivzdorný profesionální letecký bezpilotní systém, který se osvědčil především pro operativní a taktický průzkum v terénu i zástavbě. Obraz kamery v HD rozlišení je přenášen on-line nejen k pilotovi, ale také na velitelské stanoviště (např. přes internet). Jednotné a jednoduché ovládání pomocí stabilizace třetí generace, automatické režimy, řízení pro rozhraní Ethernet a Internet, maximální zaměnitelnost dílů mezi modelovými řadami a modulární stavebnice s možnostmi napojení na stávající stacionární systémy jsou jeho hlavními přednostmi.

bezpilotni dron AEROVISION

Bezpilotní systém S.A.E. EVOLUTION 6E1 (vývoj a design AEROVISION), konstrukční provedení koptéry ve verzi 6E1 letecký dural – odolnost proti žáru, vodě a mrazu, provedení ve verzi 6E2 karbon a kevlar – odolnost proti vodě, velikost koptéry – rozvoz rotory na 890 mm a výška pro senzor GPS i radar 520 mm, doba letu až 30 min., rychlost letu až 120 km/hod., hmotnost verze 6E1 i s baterií 6,7 kg, 6E2 s baterií 5,6 kg, maximální užitečné zařízení 1 – 5,1 kg, celková letová hmotnost 8 – 12 kg, více informací a cena na www.aerovision.cz (možnost výběru z několika konfigurací)

Nosnost nákladu od 1 až do 20 kg při délce letu přibližně 30 až 60 minut, možnost vybavení kontejnerem pro transport materiálu a dalšího technického vybavení, případně robotickou rukou k manipulaci s nástroji a materiálem… To všechno nabízí vysoce sofistikovaný dron S.A.E. EVOLUTION.

Pro kompletní představení tohoto „dron-terminátora“ je nutné zmínit, že disponuje dlouhou výdrží, vysokou nosností a přesnou ovladatelností. Uživatelsky je přívětivým nástrojem pro systematické pořizování a zpracování velkého objemu dat ze senzorů nebo videa.

Pro aplikace náročnějšího charakteru, kde je důraz kladen především na dobu letu, velké letové vzdálenosti či nadmořskou výšku operace je zcela ideální užití helikoptéry S.A.E. HELIFLY. Jedná se o lehké helikoptéry s možností pilotáže i na palubě nebo s ovládáním ze země ve verzi UAV bezpilotní systém.

bezpilotni vrtulnik AEROVISION

Dvoumístné, superlehké, plně aerodynamicky řízené vrtulníky v kategorii SLZ (vývoj a design AEROVISION) se sedačkami vedle sebe, možnost pilotáže na palubě nebo s ovládáním ze země ve verzi UAV bezpilotní systém, přenos dat on-line, standardní konfiguraci vybavení lze změnit dle přání zákazníka, více informací a cena na www.aerovision.cz

S.A.E. HELIFLY je superlehký dvoumístný a plně aerodynamický vrtulník kategorie SLZ. S parametry jako maximální cestovní rychlost od 140 km/hod. do 180 km/hod., spotřeba kolem 15 – 20 l/hod. letu, objem nádrže 60 l a přídavných 30 l (benzín Natural 95) včetně možnosti individuálního vybavení motoru i přístrojového vybavení dle vkusu a požadavku zákazníka zajistí obdobné využití jako dron S.A.E. EVOLUTION. V nabídce je navíc i záchranný padákový systém a případné školení pilotů, které zajistí pro klienty společnost AEROVISION Group.

Oba novinkové modely jsou určeny primárně pro využití v oblasti energetiky ke kontrole stožárů a jejich okolí, k prověření izolací a detekcí termografických problémů a další. Prostřednictvím těchto autonomních systémů jsou zajišťovány inspekce chladírenských věží, kontroly teplovodů a plynovodů, vodních hrází i měření radiací. Jsou vhodné v oblasti těžebního průmyslu i při GEO mappingu a v neposlední řadě i pomocníkem při záchranných aktivitách.

Jedná-li se o plně profesionální oblast využití dronů a autonomních pilotních systémů, modely S.A.E. EVOLUTION a S.A.E. HELIFLY splní parametry i požadavky nejnáročnějších zákazníků a společnost AEROVISION zajistí maximální seznámení, zaučení i proškolení obsluhy a využití. Nejen to je konkurenční předností tohoto českého výrobce s vlastním vývojovým centrem.
Pro více informací zajděte na www.aerovision.cz.


Vysočina plná novinek a aktuálních informací

Úspory energie sledujte na EnergyTV

REKLAMA